| nickolass25 a întrebat:

Salut tuturor. happy Am si eu o intrebare, adica mai mult e o curiozitate. tongue Deci, oficial suntem in sezonul de vara, nu? Ne gandim sa mergem la mare, la strand sau oriunde se poate face plaja ca sa ne bronzam, sa ne schimbam culoarea pielii. Acum va intreb asa: daca noi facem plaja si prindem culoarea neagra, un negru de Africa daca face plaja, ce culoare va avea pielea lui? I se va schimba culoarea?winking big grin tongue laughing

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, numai daca il bagi la microunde. oh go on rolling on the floor

P. S. sadismul nu se numara printre caracteristicile mele, dar de dragul unei glume bune, ce n-ai face... oh go on laughing

4 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Poi ei nu prea mai au de ce sa se bronzeze fiindca sunt negrii deja nup?straight facelaughing

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Nu. Ramane tot asa negrulaughing

| Kkiwiitttzzzaaa a răspuns:

Singura modalitate prin care un negru si-ar schimba culoarea ar fi atunci cand s-ar murdari de ciocolata alba happy

| Crissa03 a răspuns:

Logic ca nu.

Întrebări recente