| dosia26 a întrebat:

Salutare grup. Cine ma poate ajuta sa compuna o poezie din 3-4 strofe cu niste cuvinte. Vreau sa ii fac o surpriza la un coleg de munca de ziua lui. Cuvintele sunt: porc, cer țigări, poarta 1, puturos, troacă(de unde mananca porcu pentru cei ce nu stiu ce inseamna)nămol si cam atat ca nu imi mai aduc aminte. Multumesc frumos si ofer funda ????????????

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Tocmai ce mai intrebasem pe cineva: ai vorbit cu GPT-ul pe tema asta?