| campanario a întrebat:

Salutare tuturor! Uite eu pun inceputul, si voi scrieti continuarea, care aveti chef :*. Va pup! "Azi ma simt bine pentru ca... " de aici scrieti voi ce vretiwinking

14 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

Am baut 2 cafele, am fumat vreo 5 tigari, am fata care ma iubeste, si cam atatlaughing

| Cretaker a răspuns:

''...viata asta de roman merita traita, intr-un fel sau altul.De-aia ma simt bine, sunt tanar si inca plin de viata.Nu pot spune ca nu am prieteni, am cativa dar buni.Ma simt chiar bine, asa ca mai tarziu voi pleca in...''

LOL continua

| Fifylici a răspuns:

Azi ma simt bine pentru ca azi am aflat ca toata saptamana o voi face pe "bossa" la mine acasa, eu sunt sefa laughing cine are ceva de spus mai intai trateaza cu minewinking si fiindca m-am distrat de minune cu fratimiu si l-am facut sa nu iasa din cuvantul meu desi eu am 15 ani iar el 24hee hee

| campanario explică:

@ Cretaker - america! laughing ( am scris cu litera mica numele tarii pentru ca nu ma lasa sa scriu cu litere mari! straight face )

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

... mi-am luat un hamster happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scapat de constipatie

| Razvan a răspuns:

Cand am chef sa ma simt nervoasa(arat bine cu draciismug) scriu de gogulet "inna live"winking

| ELD a răspuns:

Azi ma simt bine pentru ca love struck. am observat ce inseamna sa ai prieteni si sa nu ai love struck, daca plangi s`ar putea sa plangi singur...

| campanario explică:

@ harold - amuzant raspunsul laughing

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

...am multi prieteni care ma iubesc si pentru ca am auzit o noua melodie a lui Smiley care ma binedispune si pe care o iubesc si pe care de dimineata o cant intr'unalove struck

ti'o recomnad si tielove struck
Smiley-Love is for free day dreaming

| Reew a răspuns:

"Azi ma simt bine pentru ca m-am dus la shopping vreo 5 ore si m-am intors acasa cu o pereche de adidasi, cateva tricouri si o preche de jeansi big grin."

| DjAndrea a răspuns:

Azi ma simt bine pentru ca mi-am descarcat nervii pe inna si ascult kiss kiss in the mix(ma binedispune mereu) big grin

| vivigirl a răspuns:

. am facut scufundari in cada. big grin

| Anduciu a răspuns:

O bibilica mi-a mancat din palmahappy.