| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Scriitori se ocupă cu scrisul, poeții cu poezia deci cartografii cu producerea de cartofii. Nu e așa? big grin big grin big grin

15 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

La asta chiar nu m-am gandit, geniule!

| єχcєєℓ a răspuns:

Ești total pe dinafară. Peștii cu ce se ocupă dacă susții teoria asta infantilă?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru єχcєєℓ):

Păi „ pești " sunt Pești se ocupă cu CURVE.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Ia stai! L-ai furat pe Ichigo-kun de la mine? Cum ai putut...toată lumea știa că eu sunt Ichigosad
Dar am trecut la Soul... când Bless făcea comicuri mereu mă făcea cu părul portocaliu...

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru єχcєєℓ):

Nu știam că l-ai avut pe Ichigo la profil, eu l-am pus pur și simplu pentru că îmi place personajul. Bleach for ever!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Bine te iert doar pentru că ai menționat cele 3 cuvinte magice.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru єχcєєℓ):

Bine mulțumesc acum pot să dorm liniști diseară. Și, și mucosul care îl ai acum la profil e oarecum interesant.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru єχcєєℓ):

Sper să nu te superi dar prefer să îi zic lui SOUL - mucosul.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru єχcєєℓ):

Îmmm... mi-e tot a mucos mi se pare big grin

| Seducatorul a răspuns:

Aha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-au făcut sfârcurile stafide de la atâta amuzament din partea stimabilei.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru anonim_4396):

Nu prea înțeleg, dacă te îndură sufletul, explică-mi ce ai vrut să spui.

| αɴι28 a răspuns:

Da big grin