| AndreiRevine a întrebat:

Scuze de categorie, dar este cea mai vizitata, funda celui ce imi zice ce episod a fost vineri in iubiri secrete?

Răspuns Câştigător
| ๔єєยtzzคקยเยtzz a răspuns:

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

S-a intors NOBODY?
*beleste ochii la monitor*

| NOBODY a răspuns:

Episodul 2 intitulat,, Suge-o pana la rinichi''

| NOBODY a răspuns:

Cine e NOBODY?
*beleste ochii la monitor*

| Fragile a răspuns:

Dă-ţi foc!

| ViezurE a răspuns:

Du-te ma la adolescenti ca e mai populat, copil galeata.

| MoonLight a răspuns:

Nu mai postati intrebari cu scuze aici. Nu te va ajuta nimeni pentru ca nu ai categoria necesara. La T/A probabilitatea sa fi ajutat la intrebari cu scuze e de 1%winking.
Asa ca "hanii" fa-ti bagajele si tai-o de aici cu intrebari cu scuze.

| AnneBre a răspuns:

Bai cine dra*u` de la T/A(care mai au unii dintre ei pic de umor) se uita la prostia aia de telenovela?straight face

| ISaidHelloToMe a răspuns:

I hate telenovelele, gay-ule.
Si toti de aici le urasc.
So...

| AndreiRevine explică:

Scuze,joi,adica ieri, m-am incurcat!