| mhn24 a întrebat:

Se pare că iar te-am plagiat, Cretaker.:(
http://i.imgur.com/szARy.png
Dar nu mă pot abţine. lol.

16 răspunsuri:
| NobodyHeree a răspuns:

Ce tare esti mhn rolling on the floor

| Elena1234456 a răspuns:

Ti-a iesit bine. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dragosgan a răspuns:

Ti-a furat tipul ala Martianul ideile? dar tot ti-a iesit bine.

| Cretaker a răspuns:

Sal mhn ce faci

*back highfive*

Răspuns utilizator avertizat
| Leocerba a răspuns:

"Less is more" a spus un arhitect istet si asa a aparut minimalismul in constructii. Apoi au preluat si altii ideea.
Io te urmaresc atenta, mhn24, ca si pe Cretaker si as vrea cu toata caldura sa va spun voua, in special, ca tot ne-am adunat aici: Making more with less. Pentru ca se poate.
La multi ani mhn24, La multi ani Cretaker

Răspuns utilizator avertizat
| elasexygagica a răspuns:

Super tare love strucklove strucklove struck un comic super reusit mai Golum laughing kiss

NOname
| NOname a răspuns:

Destul de reusit. Imi place. Tine-o tot asa!

| Genius21 a răspuns:

@mhn24 *bro fist*

| Pralină a răspuns:

TarelaughingTu si comicul om vs comiclaughing

| Pralină a răspuns:

TarelaughingZau ca a iesit bine tu incercand sa faci un comic despre tine care incerci sa faci un comiclaughing

| rockelle75 a răspuns:

Brabo mihnea laughing
hai ca-mi place maa`winking
tine-o tot asa happy
happy new year big grin

| pwp a răspuns:

Foarte tare rolling on the floor
macar daca cretaker s-a suparata pe noi si nu mai face, faci tu happy

| Deea03 a răspuns:

Lasa-l pe Cretaker... Ti-a iesit foarte bine... bravoo! :X:X:X