| dsada a întrebat:

Se pare ca si in china sunt manelisti :)) http://www.youtube.com/watch?v=W_GPGXT9EBQ oare intra in topuri astia?:))

Răspuns Câştigător
| Samy48 a răspuns:

Lesin de ras rolling on the floor mai mult ma zgarie pe timpan vocea lu` aia si ala cum danseaza doamne laughing

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Orice tara are muzica ei de mahala!

| Rioko a răspuns:

laughing))))))))))))))) nu mai pot laughing e culmea mai ales cu vocile alea si numai barbatul danseazalaughing si cum danseaza laughing

| Duudy a răspuns:

Dupa ce am vazut videoclipul am crezut ca m-a lovit un tramvai :O.Nici acum nu mi-am revenit laughing)Aia seamana su Roxi manelista rolling on the floor

| tatiana123 a răspuns:

Mama nu mai pot de rasss cum danseaza

| RoxanaGhost a răspuns:

Guţă şi Sorina de Hong-Kong rolling on the floor

Întrebări recente