| Seducatorul a întrebat:

Se poate muri de fericire? Dar de frica?

10 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

De frica cred ca da ca faci infarct, dar de fericire nu prea cred laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti atat de fericit incat nu gasesti niciun motiv ca sa fii trist si astfel intri in depresie si pa pa. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, uneori poţi fi atât de prins în sentimentul de euforie încât uiţi să vezi mai întâi dacă e vreo maşină pe şosea înainte să traversezi şi imediat te trezeşti lovit de ditamai camionul.

| Lαrisα a răspuns:

De fericire in niciun caz. Eu sunt mereu fericita si inca nu am murit. laughing Sau asa cred. thinking Cum imi dau seama daca traiesc?

| SabinaQueen a răspuns:

De fericire cand razi atat de tare si...

| Macryna a răspuns (pentru SabinaQueen):

Faci pe tine si mori de rusine laughing))))

| GabrielaIoana a răspuns:

De frica pura mori sigur de fericire nu am auzit ca se moare prin Romania. Poate doar de frica fericiri sa se poata muri, asta daca vrei o combinatie.

| pufuletziii a răspuns:

Da di ce nu?

| Macryna a răspuns:

SE POATE MURII DE PROSTIE! TINE MINTE ASTA! rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))

| AlexandraCris a răspuns:

Eu am murit de câteva ori de fericire.
Acum vorbind serios, de frică poţi să mori. Şi am auzit că şi de tristeţe, de la prea mult plâns.