| anonim_4396 a întrebat:

*se uita la film*
*a wild thought appears*
-Ia stai, dar cum ma pot concentra si la film si la subtitrari in acelasi timp? AM PUTERI SPECIALE MAN!
*continua sa se uite*
-FU*K, mi-am pierdut puterile!

(insert Barney Stinson saying "True Story!" here)

Ca sa fie intrebare: De ce Tarzan n-avea barba? Adica ce, el se barbierea?

7 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Credeam ca's singuru' care se gandeste la chestia asta in timpul fiecarui film...
Precum un sef.

| MâţulMov a răspuns:

Isi rupea barba, nu-i placea decat par pe spate happy

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu. Pe el il barbierea Jane smug

| Holocaust a răspuns:

Era stresat omu'.
I-a cedat tot, înafară de podoaba capilară.De ce crezi că n-a avut moștenitori?

| Gandăr a răspuns:

Prietene, ăsta'i secretul meu şi a lui Tarzan.

| MimiPopescu a răspuns:

Adica de ce toti eroii au chilotii peste pantaloni? Si, si, si de ce familia Flinstone sarbatorea Craciunul? Se presupune ca in Epoca de Piatra nu aveau pe cine sarbatorii... si si si...si cam atat!

| TheDubstepMan a răspuns:

Ca il,, bierbereau``animalele cand il bateau.