| GhostStar a întrebat:

SEX! Acum ca v-am atras atentia, dati-mi si mie un leac babesc pentru gripa aviara {[(t/a)]}

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Ti-ai dat raspunsul in intrebare.

10 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Justin bieber e şmecher...

NOT
Acum că ţi-am atras atenţia, nu ştiu ce să fac. Poţi doar să dai scroll up sau să vezi ce răspunsuri ai mai primit.

| pisoias a răspuns:

Extract de picioare de masa.Insanatosire grabnica.

| CautNume a răspuns:

Iesi afara in costum de baie, te duci unde mai e zapada (sa fie si gheata), iti chemi prieteni raciti, cu gripa cu ce vrei tu, si va catapultati ( adica, trebuie sa fiti 3, ceilalti doi te tin de maini si numara pana la 3 si "si" la "si" te-au aruncat) Succes si sanatatelaughing!

| GhostStar explică (pentru CautNume):

La vara scapam de zapada la Braila.

| Alyra a răspuns:

Bună!
Da,bună metodă de captare a atenției rolling on the floor. Cel mai bun leac, zic eu...e să mănânci păsări laughing.
O zi bună!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Tinctura cu extrect din basina porcului. Doza de administrare : 1 lingurita dimineata si un aseara pe stomacul gol! happy

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Nu pot să nu observ că l-ai copiat pe Andrei (Dava) la chestia cu atrasul atenţiei.Ruşine!

| GhostStar explică (pentru CutenessOverLoaded):

De fapt, am primit asta pe mess de la un coleg(faza cu atentia)

| xname23 a răspuns:

Sex! in sura!

| Marmun a răspuns:

Bei sange de Hiena