| Razvan1807138078340 a întrebat:

Si ce credeti ca schimbati ceva daca faceti o campanie?

E o prostie oameni buni traitiva viata mai sunt si alte site-uri ca asta!
Ganditi mai limpede.

Sincer sa fiu sunt contra.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Felicitari! numai nu ne mai freca atata la cap!

*culege stupizi de pe campul de stupizi*

Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

Poi stiti ceva? Nu va comvine campania nu va alaturati shut up si uitati-va cati destepti avem pe aici

@mhn24 stii ce? De la tine ma asteptam la mai mult avand in vedere ca din cauza la iustinei si la virusii ce ia lasat pe site uh era sa pleci.straight face

@NebunaticaLaDatorieSustineCampaniaTPUrevine a zis bine ce e asa gresit daca noua ne place siteul asta si vrem sa il pastram curat?

Daca nu-ti place campania mei uh pe alalate siteuri.nah sa te vad acum`!
Si app cine te crezi de te bagi, nu ti cu noi fi impotriva noastra sa stii ca de aia nu mai pot eu dormi la noapte! Daca noi vrem sa facem campania apoi scuza-ma is vietile nostre nu decizi uh pentru noi! Am o propunere:

Gandeste tu limpede! Traiesteti tu viata, fi contra in contiinuare nnuma intre, s pleaca pe alte siteuri ca asta! Daca esti asa de destept...

| pwp a răspuns:

Fiecare are propria parere!

bye-bye

| rockelle75 a răspuns:

Si?
Asta e! Fiecare are parerea lui!
Ce vrei? Sa stam si sa citim ce zic toti @iustineii?
Stai frateme-leu in scaunu tau comod de-acasa si discuta ca prostu' cu toti @iustineii (scuze de expresie).
Noi incercam cum putem sa aducem situl la normal, vrem ceva ca si acum cativa ani, un site linistit si fara @iustinei si @revolutionariX3.
Asa ca stai cuminte, i-ati calmantele si vezi-ti de treaba ta.winking

| Razvan1807138078340 explică:

Sincer sa fiu imi place tipu asta iustinel1999.

| CristalClear a răspuns:

Ce ti se pare asa gresit ca vrem sa reparam un site? Daca esti contra nu mai spune nimic, pur si simplu nu te alatura campaniei.

| LifeFail a răspuns:

Ai mare dreptate.
Sinceră să fiu, nu-i văd rostul.