| Omulambitious a întrebat:

Si voua va este lene sa deschideti linkul care vi-l da alti useri de pe trivia amuzante pentru youtube?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O dată la o mie de întrebări îl deschid.

| zurick a răspuns:

Mie mi-e lene sa dau click si sa vad intrebarea...

| Furculingură a răspuns (pentru zurick):

Tocmai ai făcut-o.

* trollface *

| zurick a răspuns (pentru Furculingură):

Da acum am realizat si eu...

| suităr a răspuns:

Dap

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Mie mi-e viorica să deschid cam orice link şi mi-e şi frică, că cine ştie ce perverşi sunt pe aici.

Răspuns utilizator avertizat
| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Si eu care credeam ca-s singura...hee hee

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Dap...mie imi e frica sa nu apara vreo fantoma sa visez urat la noapte ( am vazut niste clipuri de youtube si mi-e frica sad )

| ConducereaLumi a răspuns:

Lenea acapareaza totul in mai putin de o secunda... hai acuma lasa-ma ca mi-e lene sa mai scriu