| anonim_4396 a întrebat:

Sincer, plec de pe TPU cateva zile.
O sa vedeti ca poate am venit sa dau cate o tura, dar nu voi raspunde la intrebari.
Motive:
1) Vorbiti iar despre JB si ma enervati rau.( Nu va saturati pana la urma de moda asta?)
2) Problemele tehnice.( ce noutate!)
Nu vreau sa aud "ce imi pasa" si alte alea pentru ca eu nu v-am facut voua asa!
Deci, still good and...make some changes!

11 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Mă enervează faza cu plecatul, deşi fac acelaşi lucru.

| Șâret a răspuns:

Haaaaai, ramai, o sa-ti simtim lipsa asa mult...
*pupincurist mode off*
See ya, bro. happy

| CastorR a răspuns:

Deci ce imi pasa? Nu e treaba mea tongue (sa vina stupiziiibig grin)
Daca pleca Mufla era ceva dar...straight face

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Lol, nu va dau stupid si nici funda...
Daca vreti sa va purtati asa numai ca sa va integrati printre aia cu fite, foarte bine...
Deci...ma doare in cur ca va credeti voi importanti!

| ZoOzOLe a răspuns:

Nu imi pasa si alte alea, scuze nu stiam ca acum sunt la moda pupatorii de fundurii care dau ce raspunsurii vreii tu pentru o funda!

| TwixulDrept a răspuns:

Si chiar aveai nevoie sa ne zici noua asta? Sincer, ce imi pasa mie ca pleci tu?
*asteapta stupizii*

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Binesad
poti sa pleci...
nu este o pierderesad
bye byewavehappy
ramai cu binebig grin

| TheScamy a răspuns:

Bai! Eu nu vreau sa plece nimeni! Mai ales astia intregi la cap! Sincera sa fiu daca ar pleca @ErroR nu mi-ar pasaphbbbbt

| PedoBearxD a răspuns:

Bro, nu pleca.
Și pe mine mă deranjează faptul ca toți vorbesc despre JB. dacă nu le place de ce dracu caută poze și d-astea cu el?!

2. Problemele tehnice ale site-ului nu ne fac pe noi responsabili, and that problems are really pissing me off!

C'mon man, stai aici cu noi!
Mie îmi pasă, bro.Stai aici, să nu pierdem utilizatori de valoare ai T/A!
Peace, bro >big grin

| eL3cTr0 a răspuns:

Tic Tac.Tic Tac.Ai plecat? Ce pacat.

I agree with you la chestia cu JB!

Ok deci.Pa?

| VV07 a răspuns:

Si pe noi ne intereseaza 100% ce nu iti place tie