| anonim_4396 a întrebat:

Singura consolare....Plec in padure.Mergeti cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-a dat intalnire cel care alerga dupa tine?rolling on the floor
Du-te singur.

15 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca faci foc de tabara cu cartofi copti si mai si cantam vin si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ziua de azi, jur ca as fugi in lume! Acum am vazut categoria! Nu ma bag! Mi-e frica! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dmonik faci parte dintre cei care se ineaca un pic.Deci mori.Arunca-te si ineaca-te de tot.Vei traversa oceanul...

| Silvia a răspuns:

Nu.Pentru ca o sa ti se faca foame si o sa ma mananci.tongue

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Harciog vreau sa stiu ce avantaje si dezavanteje am laughinglaughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vin, harciog. Stii sa faci focul? Ca-s friguroasa.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si acum spui? Cand abia am ajuns acasa de la Galati?

| juniper a răspuns:

Daca iei si mancare si sprei impotriva tantarilor, vin.

| Flav a răspuns:

Ok, vin ai!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti sigur ca vrei sa merg si eu? In locul tau, n-as fi... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flav am vin la greu.Bent macar asa nu te mai tii de mine cu neatentia mea din punct de vedere gramatical,. Furni daca m-ai cunoaste in mod sigur n-ai mai avea nevoie de foc.Criticule ala e pus la punct.Silvia nu-s vampir. Daniela cartofi furam de pe cimp.Adriana avantajele nu pot decit sa ti le arat ca altfel nu mai crede...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru sfat si multumesc pentru aprecierea din spatele lui! Mi-a luat cam mult sa descifrez, la naiba, parabola!

| juniper a răspuns:

Sa aduci si bezele si sa-i luam pe toti de pe TPU, ar fi nedrept sa-i lasam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
... de când îmi doresc acest lucru...
Încă un vis împlinit. Da.
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Abia astept...

Întrebări recente