| BUBULINA a întrebat:

- Sititi cum se uita o rata in beci?
- Iei rata, o duci in beci si o uiti acolo...

Răspuns Câştigător
| annda a răspuns:

De ce nu poartă vrăjitoarele chiloţi? Ca să se ţină mai bine pe matură.

21 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

In beci se tine vinul ma, vrei sa se strice asa comoara? sad

| Flav a răspuns:

Care sticle nony, ca le-a baut rata. S-a imbatat si s-a dus naibii si bautura, si rata rolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

- Ce zice Tarzan cand vede o mie de elefanti venind spre el?
- Ia, uite frate, o mie de elefanti vin spre mine!

| Leea1234 a răspuns:

Cum intra un elefant intr-un lift?
Greu!
Dar un soarece?
Si mai greu, pentru ca este elefantul in lift!

nony
| nony a răspuns:

Stii cum nu mori de foame? te duci in beciul in care a uitat Bubu rata, o tai. o pui pe gratar, si mai iei di doua sticle de vin cadouwinking

nony
| nony a răspuns:

Poi e super bine, e rata umpluta cu vin. i-am i-am.laughing.
Flav stie ca el era in beci dar i s-a stins lumanarea cand a intrat Bubu cu rata.rolling on the floor.si de aia nu l-ai vazut

| Shery a răspuns:

Stii cum se scoate rata din beci? te duci in beci si cand sa aprinzi lumina, dai dupa intrerupator si constati ca s-a ars becu'...rata macane de nebuna, da' n-ai ce-i face ca nu o gasesti pe intuneric... te duci sa cumperi bec si iti dai seama ca ai uitat banii. te intorci acasa dupa bani, treci pe langa calc, vezi TPU-ul deschis si uiti ce trebuia sa faci laughing

| BUBULINA explică:

@flav dar tu de unde sti ca le-a baut rata?
laughing

| sorin a răspuns:

O uiti in becilaughing) Tare asta

| sorin a răspuns:

Rata betivalaughing

| sorin a răspuns:

Gata rata e praf, nu se mai misca, e in coma.laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Hey, dar ce aveti cu saraca rata?laughing)

| JustMeFlory a răspuns:

Pai @Bro in cazul asta... vreau si eulaughing

| cLaudYu a răspuns:

Nu stiambig grin

| annda a răspuns:

De ce nu se poate face o femeie măcelar? Pentru că, cum pune mîna pe carne, se face os!

| annda a răspuns:

Ce face o blonda cu urechea lipita de casa?
Asculta house.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se uita o rata-n beci? Chioris happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca vine dupa tine? cum o sa o mai uiti daca va sta pe langa tine?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory nimic special, vrem s-o punem pe varza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory cu conditia sa o gatesti tu, ca eu nu ma pricep happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prikolina...