| Ioana_8454 a întrebat:

Sondajlaughing.
Sunteti fan Perry:Xlaughing?[Perry ornitorincul]

19 răspunsuri:
| Reew a răspuns:

Da! Sunt gen fanele lui justin bieber laughing. Ba mai rau, deci va dati seama...( laughing ).

| Reew a răspuns:

Da! Perry, o Perry unde esti tu Perry? Sau sa-ti zic Larry laughing. Eu sunt gen fanele lui justin bieber laughing, ba mai rau ca ele deci va dati seama...laughing.

| Derye a răspuns:

Va multumesc ca imi sunteti fani, grrrr

| Xonia a răspuns:

Da, e idolul meulaughing

Ps: asta imi aduce aminte de o intamplare de anul trecut(clasa a 7)
Erau 3 elevi in fata clasei la ascultare la geografie si profesorul l-a intrebat pe unul dintre ei(unul mai prostut)de un animal...cum se numeste
Si noi toti din banci:-Perry, Perry, Perry(ne refeream sa zica ornitorinc)Si a zis Perrylaughinglaughinglaughinglaughing
Doamnelaughing5 minute nu neam mai oprit din raslaughingsi profesorul nu intelegealaughing
Si dupa cateva secunde il auzi

| Nicoleta a răspuns:

Daaalaughing

| Bubiko a răspuns:

Da. Sunt. Mai ales Phineas si Ferb.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

| mihaip1 a răspuns:

OOOO daaa... tupi tupi tu pa dau tupi tupi tupi tu pa du Agent P...
Mi se pare cel mai tare personaj...stii cum se zice silenced... but deadly.

| mihaip1 a răspuns:

Ooo da... Tupi tupu tu pa du Tupi tupu tu pa du Agent P!
Mi se pare genial... tacut dar mortal. Cel mai tare personaj din tot phineas si ferb...

| asdffghjjkl a răspuns:

Da!
Hey, unde e Perry?

| Anileda a răspuns:

Dalaughing
Asa dragutbig grin

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Daaarolling on the floor
sunt fana infocatasmug
cine are id'ul sau nr lui de tel sa mi'l dea si mierolling on the floorrolling on the floor

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu prea:p

Sunt fana Katy Perry in schimblaughing)

| Cherisheverything a răspuns:

Fana declarata perry! big grin

| Cumica a răspuns:

da normal e cel mai tare laughing

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Daalaughing la maximumblushing sincer... cine are nr lui de tel?smug sau id smug

| biencutza96 a răspuns:

Daaaaaa! agent P!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oo aici erai Peryy

grrr rolling on the floor

| deutza a răspuns:

rolling on the floor daaaaaalaughing ar trebui sa fie si el un pic mai faimosrolling on the floor

| alexas_2208 a răspuns:

Ioano te pup-care inseamna-""pe weceu