| lor3nutza a întrebat:

Spune-ti bancuri pentru cel mai amuzant dau un mare fundoi

Răspuns Câştigător
| ReallySomebody a răspuns:

Buna!
Categoria I: Ion si Maria
1. Ion şi Maria, familie de gospodari ai satului. Cum viaţa era tot mai grea, se gîndesc să mai facă economii:
- Auzi, Mărie, dacă tu ai avea patru ţîţe, n-ar mai trebui să ţinem vaca!
- Dacă tu, Ioane, ai avea două p**i, n-ar mai trebui să ţinem sluga!

2.Ion şi Maria în şură. Ion către Maria:
- Mărie, dă jos fusta...
- Vai, Ioane, e ruşine...
- Dă-o jos că eu sînt bărbat şi ştiu de toate...
Maria dă jos fusta...
- Mărie, dă-ţi jos ciorapii...
- Vai, Ioane, nu pot, e ruşine...
- Dă-o jos cum îţi spun că eu sînt bărbat şi ştiu de toate...
Maria dă jos ciorapii...
- Mărie, dă jos chiloţii...
- Vai, Ioane, e ruşineee...
- Mărie, dă jos chiloţii că eu sînt bărbat şi eu ştiu de toate...
Maria dă jos chiloţii.
- Pe aici, după cum mi-o zis Vasile, ar trebui să fie o gaură

3.Seara, Ion şi Maria se pregătesc de culcare. Ion iese afară să se uşureze. Se întoarce peste cîteva minute cu pantalonii uzi. Maria îl întreabă:
- Plouă?
- Nu, bate vîntul.

4. Maria către Ion:
- Unde mergi, Ioane?
- La cîrciumă.
- Atunci, ia bate-mă acu, că pe cînd vii, eu oi dormi

5. Maria se întoarce de la magazin cu o pălărie noua. Către Ion:
- Mă Ioane, să vezi, mi-a zis vînzătoarea că pălăria asta mă face să par cu 10 ani mai tînără.
La care Ion:
- Şi-atunci de ce nu ţi-ai luat trei?

6.Ce face Maria în seara nunţii ca să nu murdărească cearceaful?
Se spala pe picioare, bre!

7.Ion o întreabă pe Maria:
- Mărie, ţie ţi-ar plăcea să fii bărbat?
Maria răspunde:
- Da, Ioane, da' ţie?

8.Ion şi Maria erau în pat... Dintr-odată, Maria îi zice lui Ion:
- Mă, Ioane! Trage tu o băşină aşa cum ştii tu.
- Da' de ce, tu, Mărie?
- C-aşa-ţi puta picioarele...

9.Vine Ion acasă de la oraş şi zice către Maria, hotărît:
- Marie, stinge lumina, trage perdelele şi în pat iute.
- Mă Ioane, da' mai am de lucru.
- Dac-am zis, am zis!
Vede Maria că n-are încotro, se conformeaza. Se pune şi Ion în pat, trage plapuma peste ei şi zice:
- No, acum Marie, să-ţi arăt ce ceas cu fosfor mi-am cumpărat

10.Cică pleacă Ion în America şi se duce să vadă cum fac dragoste americanii. Ajunge la un bordel şi, din păcate, singura femeie disponibilă era o negresă. Ion o duce în cameră, se urcă pe ea şi începe, aşa ca la români, repede-repede! La care negresa spune:
- Domnule, aici, în America, mai ales negrii, facem dragoste altfel, adică încet şi adînc!
Ion prinde şmecheria şi se întoarce în România. Ajunge acasă şi o pune pe Mărie să se urce în pat. Începe Ion sexul aşa cum a învăţat: încet şi adinc! Toate bune şi frumoase pînă cînd Mărie zice:
- Ioane, îi un singur bai!
- Care, Mărie, nu-ţi place sau ce?
- Mă Ioane, tu *** ca negrii!

Categoria a II a: Alinuta

1.Alinuţa era oarbă din naştere. Într-o zi, mama ei îi dădu o cremă şi îi spuse:
- Dă-te cu asta ca să poţi vedea.
- Mamă, mamă, nu merge!
- Alinuţa, ai uitat că azi e 1 aprilie?

2. Alinuţ şi Alinuţa mergeau pe un pod. Podul s-a rupt şi Alinuţ a căzut şi a murit. Alinuţa a fost mai norocoasă: s-a prins cu ochiu' d-un cui.

3.Alo, Alinuţa e acasă?
- Da... e acasă azi şi mîine, că poimîine o îngropăm

4.Mamă, pot să-i tai o ureche lui tata?
- Nu! Mai lasă-l să fiarbă încă vreo 10 minute

5. - Ce-a păţit surioara ta?
- Şi-a rupt piciorul.
- Vai, ce păcat! Cum s-a întîmplat?
- Am pus pariu care din noi se apleacă mai mult pe fereastră. Şi ea a cîştigat

7.Alinuţa era în curte cu o cutie de cuie şi un ciocan. Maică-sa o întreabă:
- Ce faci, Alinuţo?
- Mă reasamblez!

8.- Mamă, mamă, învăţătoarea spune că am capul prea mare!
- Taci din gură şi adu-ţi pălărioara din garaj ca tata să poată gara maşina

9.- Mamă, mamă, poate frăţiorul să joace baschet cu noi?
- Alinuţa, tu ştii că frăţiorul tău nu are mîini şi picioare!
- Da, ştiu, dar voiam ca el să fie jucătorul de rezervă

10.Mamă, mamă, îmi place frăţiorul aşa de mult!
- Bine, atunci mai primeşti o porţie...

11.Era alinuta in camera si aude o pasare care ii spune : Te mananc Te mananc: Fuge repede la maicasa si ii zice
-Mama, mama, mama ma mananca pasarica!
-Scarpina-te...

Bine, sunt mai multe dar daca le scriu pe toate nici maine nu le termin:)) uite iyi dau site-ul de pe care le-am luat si daca vrei mai citeste de acolo http://www.bancuri.net/ atata tot;) fundita te rog:o3

6.Alinuţa iese din baie plîngînd amarnic.
- Ce ai, fetiţo? o întreabă mama ei.
- Fraţii mei se joacă în cadă de-a submarinele şi pe mine m-au dat afară, zicînd că eu nu am periscop.

10 răspunsuri:
| Staythere a răspuns:

Erau doi vecini.
In prima zi unul dintre ei facea foarte mult zgomot iar al doilea il intreba ce faci mai vecine? iar el ma mut ma mut
A doua zii acelasi lucru vecinul mai vecine ce faci mai? iar el ma mut ma mut ma mut
A treia zii tot asa zgomot mai vecine ce faci de e atat zgomot? iar el ma mut ma mut
A patra zii cel care facea zgomot iesea pe poarta iar celalalt il intreaba unde te duci mai? iar el Ma duc la marmacie sa cumpar maringosept.

Pentru cei care nu sa-u prins primul om incurca f cu m.
laughing)

| col0rs a răspuns:

-Cum faci o vaca sa urle la 4 dimineaţa?batting eyelashes
-Vii acasa beat.

-Cand te uiti cu un singur ochi la soacra ta?
-cand apesi pe tragaci smug

-Care e diferenta dintre o musca si o femeie?
-Musca te sacaie numai vara.

-care e asemanarea dintre o tornada si o femeie?
-Am2 la inceput sunt umede si racoroase si cand pleaca iti iau casa si masina.

-Care e diferenta dintre o blonda si un becbatting eyelashes?
-Becu se arde numai o data

o baba mergea cu bicicleta
-Un politai o intreaba :
-Unde te duci babo?
-La cimitir
-Bun. Si bicicleta cine o mai aduce acasa. ti.as mai scrie da mi.e lene laughing)

Cauta si tu un site :X

| col0rs a răspuns:

Alinuta catre mama :
-Mama mama pot sa fac podul.
-Nu ca ti se vad chilotii

a 2a zi :
-Mama mama. Acum pot sa fac podul?
-Nu alinuta ca ti se vad chiloteii si nu e frumos.

Vine Alinuta de la Scoala :
-Mama Mama. am facut podul
- x_X Si ti s.0 vazut chilotii?
-Nu ca i.am dat jos laughing))

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Un cersetor vede o bunicuta pe plaja.
-Va rog, senora, implora sarmanul.Nu am mancat nimic de 24 de ore!
-Perfect!, raspunde dulce bunicita.Acum nu va mai trebui sa-ti faci griji ca vei avea crampe cand o sa faci baie in mare.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Din cauza recensiunii, pentru a economisi costurile la energie, luminita de la capatul tunelului va fi stinsa. Semnatbig grinumnezeu

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Broasca testoasa-tata ii spune fiului o poveste:"A fost odata ca niciodata o iepuroaica alba..."
-Asta-i o poveste pentru bebelusi.Nu stii una SF?,spune fiul.
-Bine."A fost odata ca niciodata o iepuroaica astronaut..."
-Tata,insista pustiul, zi-mi ceva ca pentru copii mai mari!
-Bine, bine.Dar promite-mi ca nu mai spui lui mami!"A fost odata ca niciodata o iepuroaica goala pusca..."

| HelloKitty20 a răspuns:

Nimeni si cu Pro.st se duceau sa inoate, Nimeni se ineaca si Pros.t suna la salvare:

-Ajutor! Nimeni se ineaca

-Cinee?

-Nimeni!

-Domnule da tu esti pr.ost?

-Da, eu sunt
In cimitir, groparul sapa linistit si din cand in cand mai tragea si din tigara. La un moment dat vede cum dintr-un mormant iese o mana. Sapa si fumeaza in continuare linistit. Nu dupa mult timp, din pamant iese mortul cu totul. Groparul sapa si fumeaza in continuare linistit. Mortul incearca sa il sperie. Groparul sapa si fumeaza in continuare linistit.
Vede mortul ca nu are ce sa-i faca, se indreapta spre gardul cimitirului si vrea sa sara. Dintr-o data se trezeste cu ditamai lopata dupa ceafa. Groparul:
- Mai radem, mai glumim, da' nu parasim incinta...

| Missperfect a răspuns:

Salut! Merge un roman la un restaurant din america vine camerierul si il intreaba :ce vreti sa co-man-dati?
la care romanul :
-Vreau o frip-tu-ra bi-ne pra-si-ta
la care camerierul:
mai-do-riti ce-va?
la care italianul:
daca suntem amandoi romani de ce vorbim engleza?(asta este varianta in romana bancul normal era in italiana!)

| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Era primaru satului odata si a venit sa zica ca a aterizat in padure sun:mici verzi cu mainile pana la pamant si cu ochi bulbucati mergea un om prin padure si il vede zice eu ion cocescu cosacescu tu? extraterestrul eu fane paduraru ma caclaughing tei prins se caca si se uita la el cu ochi bulbucati hai ca te-ai prins si mai ie unu Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza. Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul ii spune:

- Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a placut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.

- Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoi.
Mai era un sofer care mergea cam tare pe autostrada si se intalneste cu o femeie care vine din sens opus si striga la el CAL! iar el srtiga VACA! ia prima la dreapta Si BAAANG ia sarit calu in parbrizlaughing Culmea vomei:
Sa vomiti printre dinti sa pastrezi bucatiile mai mari. Culmea fizicii:
Sa pasti un cal putere pe un câmp magnetic. Culmea antigravitatiei:
Sa-l tragi pe unu' de pisat jos de pe bloc!
Culmea electricitatii:
Sa gâdili un bec si sa râda aia de la RENEL. Culmea agriculturii:
Sa mananci paie sa te caci baloti.Culmea tehnologiei:
Sa alungi o musca de pe ecranul calculatorului cu cursorul de la mouse.Culmea prostiei:
Sa stingi lampa si sa aprinzi un chibrit ca sa vezi daca s-a stins.Culmea marketingului:Care-i culmea timpului?
Sa te culci la unu, si sa te scoli la altu'. Culmea Matematici
- Sa incepi prin a desface parantezele si apoi sa introduci intregu' in fractie si sa astepti 9 luni sa vezi ca da 0.Culmea veterinarului:
Sa faci injectie unui catel de usturoi.
Culmea nesimtiri:
Sa scrii pe coliva La Multi Ani. Care sunt culmile prostiei?
1) Sa astepti sa te calce trenul si sa vina doar locomotiva.
2) Sa hamai ca o pisica sai sa torci ca un caine.
3) Sa te atarni de 2 fire electrice si sa vina factura ca n-ai platit curentul.
4) Sa joci hora unirii la inmormantare.
4) Sa sari in piscina si sa cazi in W.C.
5) Sa asculti televizorul.
6) Sa explorezi Romania si sa te trezesti in Groenlanda.
7) Sa-ti bagi degetele in priza si sa scapi de paduchi.
8) Sa mergi si sa zbori simultan.
9) Sa nu spargi asfaltu' cand cazi de pe bloc.
10)Sa inveti despre Mihai Viteazul si sa te crezi Stefan cel Mare.
11)Sa te sui pe Moldoveanu si sa cazi in Marea Neagra.
Culmea matematicii:
Sa te culci cu doua necunoscute si sa nu o rezolvi pe nici una!
Culmea curiozitatii:Culmea rabdarii:
Sa-ti numeri flocii cu manusile de box.
Culmea avocaturii:
Sa aperi un **** de muste. Culmea tinichigeriei:
Sa invelesticasa cu tabla inmultirii.Culmea bogatziei:
Sa-ti cumperi si la ochelari lentila de termopan! Culmea geometriei:
Sa te aflii intr-un cerc si sa cauti coltul sa te pisi.
Culmea zborului:
Sa zbori prin cerul gurii.
Culmea lenii :
- Sa te pui pe marginea unui pat si sa-ti fie lene sa te culci! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor sper ca ti-a placut fundoi?
Sa-ti scoti un ochi sa vezi cum iti sta.
Sa furnizezi frigidere eschimosilor.

| Alina9895 a răspuns:

- Am cont pe facebook, pe hi5, pe imvu, pe taaz...
- Man, tu ai viata?
- Ohh, nu, trimite-mi linkul te rog laughing))

Întrebări recente