| anonim_4396 a întrebat:

Spune-ti-mi intamplari de la scoala voastra. laughing
La mine si-a scos un coleg in ora de mate o punga cu popcorn incepe sa manance si sa cante: " TRAIM VIATA CA SULTANII" rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

In ora de italiana, un coleg a pus manele la maxim pe telefon si canta "Rapadunga dunga la Piratu-i punga" si dansa in acelasi timp. Profa a zis ca merge dupa director si nici atunci nu s-a oprit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt la liceu scuze
*flips her hair*

| JustaLittle a răspuns:

No bun asa..La noi in scoaca este un plod di la orfelinat, mai diliu di felu' lui.Ia fetele in brate si le strange si le care la el in clasa.Ca sascap de el, fug in alta clasa si ma ascund dupa baieti, care il iau in suturi. That is life in Big City Trusesti

| lulu03 a răspuns:

Odata unu' din clasa mea a cerut voie la baie in ora de chimie. Profa nu i-a dat voie ( era cocalar tipu') iar el s-a dat dupa un talp si s-a pisat intr-o sticla... :-I