| CookieMonster_6225 a întrebat:

Spuneti 10 lucruri care va enerveaza cel mai mult la oameni.Lucruri pe care multi oameni le fac si va enerveaza.

Răspuns Câştigător
| Anarchy_9738 a răspuns:

-Sindromul turmei,prezent la fiecare specimen.
-Critica adresata defectelor celorlalti (de parca respectivul ar fi "curat")
-Faza cu "eu sunt smecher si tu nu esti".
-Faptu ca anumiti imbecili sunt preocupati doar de haine de firma, telefoane mobile etc (Viata inseamna mai mult decat "naic")
-Prietenii falsi.Cei care se barfesc intr-una, iar pe hi5 : "wwwaaay! pup dulse la u" (now i'm gonna throw up)
-Renegarea propriului carcter.Copierea idolilor.
-Ca au idoli in general.
-Obsedatii de Religie (hai sa fim seriosi, de parca religia ar avea vreo legatura cu credinta.Propaganda curata.)
-Ideea de a crede fara intrebari (oamenii sunt orbi)
-Desi suntem oameni, nu prea mai avem nimic uman in noi.In viata noastra, orice lucru marunt este inlocuit cu o masinarie.La un moment dat nici noi nu vom mai exista, vom fi la randul nostru inlocuiti.

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Cand au la avatar poze cu JB/Hannah Banana etc, etc.

| giuly a răspuns:

Isi pun la avatar poze cu JB si posteaza intrebari cretine.

| NoChanceForUs a răspuns:

1. Sa rada cu un ras d-ala de mahala interminabil
2. Cand scuipa
3. Ca se deplaseaza in turma
4. Le lipseste vointa desi au mijloacele necesare
5. Prostia care se dovedeste irefutabil ca e infinita
6. Ca il ai pe Giastin Bibar la "avatar"
7. Ca inseamna ca il placi pe Giastin Bibar
8. Ca inseamna ca iti place POP-ul de proasta calitate(si oamenii asculta muzica de proasta calitate-majoritatea)
9. Ca TPU devine clona Facebook
10. Ca ai pus asta la T/A cand trebuia pusa la Conversatii.

| NoChanceForUs a răspuns:

Stai ca-mi place, mai fac un top:
1. Erorile gramaticale(cand iti faci unghiile in ora de romana evident nu poti vorbi corect)(vezi @Dragos)
2.Ca ati postat lucruri serioase la Trivia/Amuzante, sunteti sadici sa vorbiti chestii naspa aici.
3.Babele care plang la inmormantari
4.Ca nu ne incineram la moarte
5. Facebook(alias TPU peste ceva timp.)
6.Ca tiganii nu vor sa fie discriminati dar arunca cu pietre si cutite dupa noi
7.Ca nu suntem hidrogen in stare pura, ne irosim energia asa
8.Ca voi va irositi si neuronii, ce mai vorbesc eu de energie
9.Prostia.Ei bine imi place defapt.Am fi tristi fara ea, n-as mai avea de cine rade
10.Eu! Da, ma enervez singur!

| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

1. Invidia crunta pe care o pot avea unii oameni
2. Cei care vor MEREU sa fie in centrul atentiei si se baga in seama aiurea
3. Oamenii care cred ca sunt '' buricul pamantului'' si ca totul se invarte in jurul lor, cand de fapt nu este asa
4. Persoanele ipocrite si care pretind ca sunt cineva, dar de fapt nu sunt
5.Cei care mereu au de comentat cate ceva, uneori fara sa stie unele detalii
6.Nesimtirea exagerata si glumele de prost gust... Cei care jignesc doar ca sa se bage in seama sunt niste disperati dupa atentie care stiu sa se faca remarcati doar prin chestii de genul, ceea ce este patetic
7. Ma enerveaza ''fitele'' de mari vedete pe care le au unii, adica ii trateaza pe ceilalti cu spatele si ii privesc de sus, lor nimeni nu are voie sa le spuna nimic etc.
8. Cei care insista mereu si mereu si mereu si nu inteleg ca ori nu pot sa ii ajut, ori nu vreau etc.
9. Cei care mereu stau pe capul tau si iti spun ''fa aia... fa aia...", mai ales ca nu suport sa imi comande mie cineva
10. Poate cel mai mult urasc MINCIUNA. Eu inteleg (ca si eu mai mint) cand mai spui o minciunica mai mare, mai mica uneori... Dar cand exagerezi si e ceva grav, atunci imi ies din minti si imi revin greu

Cam asta ma enerveaza pe mine la oameni si recunosc ca uneori m-am mai inscris si eu pe la aceste categorii, dar incerc sa nu mai fac acest lucru si sa nu mai bag in seama persoanele care fac asa.
Succes!

| Ema_4103 a răspuns:

Nu le-am pus sub forma unui top, sunt pur si simplu intr-o ordine oarecare.Eu urasc:
1.Sunatul mai devreme de 10 dimineata si mai tarziu de 8 seara.Si vorbitul mult la telefon, deci eu deja fac eu efort sa raspund la telefon si tu ma tii si o ora sa imi povestesti ce ai mancat aseara?
2. Unele persoane care isi baga nasul unde nu ii fierbe oala.De exemplu sunt colegi cu care nu am treaba si care imi sunt antipatici si care ma intreaba pe unde am fost, cu cine am vorbit atat la telefon etc.Pur si simplu explodez cand aud astea.
3.Persoane care isi dau cu parerea chiar daca nu cunosc problema.
4.Ranjetul fals.Cand persoanei de langa tine ii pare bine de situatia rea in care te afli.
5. Ipocrizia. Unele fete nu ma suporta, si nu inteleg de ce se mai obosesc cateodata sa ma intrebe ce fac etc.Nu ii inteleg rostul.
6.Ma dispera fetele care se plang mereu ca nu manaca aia, nu mananca aia, si se infometeaza pentru a slabi.Eu mananc orice, si ma enerveaza ca persoaan de langa sa imi zica ca ceea ce manac nu stiu cate calorii are etc.
7.Ma enerveaza persoanele care nu inteleg cand zic nu sau cand zic sa ma lase in pace.
8.Persoanele care vor sa fie rugate, cocolosite, alintate.
9.Persoanele care se plang din orice.Ca si-au rupt o unghie ca iubitul nu ia raspuns pe mess etc
10.Persoanele care se supara repede.Ma dispera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Daca se vorbeste pe la spatele meu.
2. Daca se face misto de mine.
3. Daca prietenele mele nu ma baga in seama.
4. Cand vreau sa vorbesc cu cineva, iese dupa mess chatterbox.
5. Cand oamenii nu dau like la poza mea [ dupa facebook laughing big grin ]
6. Cand profesorii ne da teme multee I don't want to see.
7. Cand vorbesc urat pe strada chatterbox
[ Deja m-am plictisit laughing ]
8. Cand cineva insista sa ii dau mancare.
9. Cand cineva insista sa ii zic cum se rezolva nu stiu ce.
10. Candd cineva din familie schimba de la emisiunea preferata laughing.
Cam atat big grin.

Funditaaaa?batting eyelashes love struck

| supraponderallacap a răspuns:

prea multe 10, una singura imi ajunge si gata ca fac riduri at wits' end

| Dragoş_5693 a răspuns:

@AnaMaria. 6. Cand profesorii ne da teme multee.
Profesorii iti "da" teme multe ca sa inveti si tu ceva.
Se pare ca nu reusesti =(