| Duta_Alexandra_1998 a întrebat:

Spuneti aici cele mai tari bancuri pe care le-ati auzit dau funda!

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma loau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi... acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi.

Sti care e culmea zgarceniei?
sa iti ia foc casa si sa dai beep la pompieri.

PUMNUL-este partea de vorbire ce muta maxilarul dintr-o parte in cealalta si raspunde la intrebarea : MAI VREI?

In tramvai :
- E cineva fara bilet acolo, in fund?
- Eu, da mi-l bag imediat!

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba :
- Asa mic si ti-a crescut mustata?
Motanul :
- Si tu asa mare si fara sutien?

Barbatul: In sfarsit. Am asteptat asta atata timp.
Femeia: Vrei sa plec?
Barbatul: Ai innebunit? Nici sa nu te gindesti la asta.
Femeia: Ma iubesti?
Barbatul: Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: M-ai inselat vreodata?
Barbatul: Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: Ai innebunit?
Femeia: Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: Da!
Femeia: Iubitule!
si acum citeste de jos in sus

O batranica raspunde la usa si vede ca la usa ei un tanar bine imbracat tinand in mana un aspirator...
"Buna dimineata", spune tanarul. "Permiteti-mi sa va rapesc cateva minute si sa va demonstrez capacitatile celui mai nou model de aspirator de mare putere."

"Pleaca, domnule, de aici", spune batrana. "N-am bani de asa ceva". Dupa care incearca sa inchida usa. Tanarul, cu o miscare agila, pune piciorul in prag si tine tine usa deschisa.

"Nu va grabiti! Nu plec pana cand nu va fac o demonstratie." Si spunand asta, toarna pe covor o galeata de rahat.

"Daca acest aspirator nu va curata orice urma de rahat de pe covorul dumneavoastra, eu promit ca voi manca ce n-a curatat."

"Pai...", spuse batrana, "pofta buna, ca eu am curentul oprit de azi-dimineata."

Bula sta pe peron sa plece la armata. Cu el, mama-sa si gagica-sa. Ambele vor o poza de la el. Din pacate Bula are numai o poza la el, poza care a facut-o in acea vara la nudisti. O rupe in doua: partea de sus o da prietenei si partea de jos mamei sale stiind ca asta e cam mioapa si nu o sa-si dea seama.
Ma-sa se uita un timp la poza si zice:
- Da, da exact ca tac-su! Nebarbierit! – iar cravata ii sta stramb…

Cam atathappy

3 răspunsuri:
| DrTerrible a răspuns:

Intr-un spital de nebuni doctorul face o vizita. Toti se agita, doar unul era linistit.Doctorul se duce si-l intreaba:
Ce faci?
Scriu o scrisoare.
Cui?
Mie!
Cum tie?!
Da, mie.
Si ce scrie in ea?
Nu stiu, ca maine o primesc. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un inspector merge in vizita la un spital, ajuns acolo este invitat sa viziteze aripa persoanelor cu dizbilitati si anume a bolnavilor surdo-muti, pana sa intre medicul il informeaza
-Domnule inspector, sa nu va fie teama daca pacientii va atinge cu palma pe umar, pentru ei inseamna bine ati venit
-Bine ca m-ati informat domnule doctor.
A intrat inspectorul in salon si toti bolnavii il atingeau usor cu palma pe umar, dupa ce a inspecta ce era de inspectat a trecut si la salonul urmator, dar aici stupoarea, toti pacientii i-au dat cate 7-8 palme de a iesit inspectorul batut mar din salon
-Se poate domnule doctor, se poate? ce anume se intampla aici, va bateti joc de mine?
-Vaaai domnule inspector, va rog sa ma iertati ca am uitat sa va spun ca acestia sunt balbaiti...
tongue

| Aneurysm a răspuns:

"Ce fac nişte peşti cărămidă?"
"Cel mai tare banc."