| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi cine a primit opera asta de arta scrisa de Life, acum inteleg, saraca mujere nu are cui sa i se planga. Vreau sa stiu cati ati primit "adevarul asta pur " despre mine.
http://i.imgur.com/Ycxxkov.png
Ce mai faceti?
PS :si ce gramatica mai are sunt socat.

6 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

La noi ploua! big grin

Tu ce faci, Dante?

| syd2 a răspuns (pentru Croampa):

Intra pe skipe si vorbim :3

| Geanin a răspuns:

Chiar crezi ca e scrisa de mine?
Uite dovada!
http://i.imgur.com/WKZv0g6.png

Si, tipule, parca era prietenul tau?

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

Ma doare capul...Geanin, abia se impacasera ce naiba... T_T

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mujerea aia are un pic de dreptate la fazele cu "E ipocrit rău. Se crede mai presus ca toți" și "Pe TPU se crede Dumnezeu și își bate joc de toți".

Pa, Dante. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu critic, nu judec pe nimeni. Dar are si el dreptatea lui. Nu ma surprinde nimic din ce e scris. Doar îmi reaminteste de faptul ca "prieten iti esti doar tu".

Întrebări recente