| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi farse nebune, trasnite pe care sa le fac in public, sau provocari. Cel mai bun funda.

7 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Sapa o groapa.Merge mereu.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa vina la gara cineva din alta localitate sa te astepte ca ai bagaj mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine: Farse nebune, trasnite pe care sa le fac in public, sau provocari. Cel mai bun funda.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Am sa-ti dau cateva farse si cateva retardisme.

Farse ai aici: http://www.youtube.com/nqtv

Retardisme ai cu vreo doua, trei posturi mai sus.

| Lolităăăă a răspuns:

Provocari: Il/o pui sa faca striptis sau sa se dezbrace pana La chiloti!
Il pui sa se pupe cu cineva necunoscut
Il pui sa fure geanta unei femei batrane si dupa sa i o dea inapoi si sa-i zica " Ma scuzati suntem de la televiziune era o farsa "
Farse:
Iii pui **** in pantofi.
Suni cu numar ascuns si zici ca ai castigat La Roata Norocului sau Bingo sau ii zici asa " Buna ziua, ati castigat un cartof " laughing)! Baftaa!

| FactorulX a răspuns:

FARSE:
Lipeste una de 50 de bani pe strada
Galeata de apa deasupra usii
Suna cu numar ascuns(cam prostesc)
PROVOCARI:
Sa manance scortisoara
Sa se urca pe partea stanga la un taxi si sa iasa pe cea dreapta
Sa aruce cu baloane cu faina de la balcon pe masini sau pe oameni
Sa dezumfle rotile la biciclete, masini
Sa se duca intro sala de Pc-uri si sa le opreasca
La biliard sa urmareasca pe uni care tocmai au aranjat bilele si sa dea cu mana sa le deranjeze
La MC Donalt's sa se puna la o masa sa manance cu tupeu de la un necunoscut.
SUNT MULTE DAR SA AI TUPEU SA LE FACI.Pentru mai multe provocari baga pe you tube ADEVAR SI PROVOCARE si e una tequila care vorbeste si face provocarile care i le trimit prietenii de pe FACEBOOK