| cristina34567777 a întrebat:

Spuneti-mi niste lucruri amuzante care vi s-au intamplat cand erati acasa singuri cea mai amuzanta primeste funda. happy

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Acum cativa ani ma pregateam sa adorm iar calculatorul era inchis.Si tot auzeam niste voci, vorbea cineva, dar foarte incet.Chestia asta s-a tot repetat timp de cateva zile, nu-mi dadeam seama care era situatia, acasa nu era nimeni plus ca...pff,fantome,haha.adica ce.

Am realizat dupa ceva timp ca ceea ce auzeam era un post radio.Ramaneau mereu boxele aprinse si captau o anumita frecventa.Blah blah sper ca te-am fascinat cu talentul meu narativ.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

Am dat foc in curtea din spate din greseala cand sa aprind o tigara pentru colega mea, plecand, crezand ca se va stinge singur focu, si mi-am uitat acolo gogoasa. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am închis din pisica in bucătărie, fără sa vreau, apoi am intrat in camera mea si am început sa joc The thing. In timp ce jucam, am auzit zgomote in bucătărie. Daca eu nu stiam ca e mata in bucătărie, logic ca m-am speriat Putin. M-am dus in bucătărie si când am deschis usa, mata proasta, manca din prajitura pe care o făcuse mama, pentru ca aveam invitati, peste o ora si normal... (Zice mama) *Zeyn, sa nu te atingi de prajitura*
Am tăiat partea din care mâncase mata, dar mama tot a observat ca e ceva neobisnuit. Atunci zice:
-Zeyn, treci in bucătărie! Acum!
Eu, ca un ingerași ce sunt, m-am dus.
-Ce s-a întâmplat mami? * Cu o fata de nevinovat*
- Ce ti-am spus eu?
-Sa nu mai mănânc cipsuri, ciocolata noaptea si...
-Lasa-mă tu cu alea, ce ti-am spus înainte sa plec?
-Sa nu mai stau asa mult pe calculator, te-am ascultat (maine...)
-Prajitura...
-Da stiu, are aroma de mata.
-Ce, ai lăsat pisica in bucătărie? *Tipa ea furioasa.
-Pai eu am lasat-o, a intrat singura!
-Eu iti spun sa nu o mănânci tu, si tu lasi pisica?
-Oricum nu o mancam, e cu vanilie. Acum du-te si cearta mata, ce mă certi pe mine (ia uite mă, ce am ajuns) Si am plecat de acolo si am trăit fericit, desigur, fără sa mănânc prajitura. A naiba pisica.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

A pedepsit pisica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Nu, m-a pedepsit tot pe mine. După ce ca nu mai făcusem vreo tâmpenie de doua zile, uite ce se întâmplă...sad

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

sad scuze, pisicile, sunt asa vicleane, ca mine. Am facut si eu asta cand eram pisica doar ca era cu aroma de ciocolata nu vanilie.(I-am facut lu unu AnimeDaisukiCrazyLol)

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Tuuuuu... *spune asta cu un glas malefic* happy

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Da domn politist mi-am mancat macaroanele.

| CristY1412 a răspuns:

Pai in toamna anului 1998 ( cum suna asta laughing ) am ramas singur acasa era vreo 02:00 si m-am bagat in pat. Tin minte perfect acum cum a fost..si tot ce scriu aici nu este minciuna cine nu ma crede treaba lui eu spun adevarul.Pe la 02:30 (inca nu adormiesem deabinelea) s-a auzit usa de la intrare, nu am bagat deseama crezand ca sunt parintii (ei fiind plecati la botez) dupa circa 10 minute s-a auzit un pocnet puternic in sufragerie si lucruri prin casa ca si cum cineva ar fi cotrobait.am fugit repede spre sufragerie cand am deschis usa.....nu stiu ce s-a intamplat ca dupa m-am trezit.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru CristY1412):

Ce troll ai dat.

| CristY1412 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

De asta sunt aiciwinking =]]]]]]