| mariana_1559 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce as putea cumpara la o colega maine, ca e ziua ei.

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Un maimutoi de plus daca ii plac, o trusa de machiat, bijuterii, etc.

| karra a răspuns:

Cercei, lantisor, o bluza, carte daca ii place sa citeasca, farduri, o caseta cu parfum si deodorant, un tricou personalizat sau orice altceva de acest gen, hanorac, sau poti sa iei o caaseta de la miss sporty cu rimel si alte lucruri de genu, esarfa ...ai o multime de variante depinde doar de persoana in cauzawinkingsucces

Întrebări recente