| andreeutza_8900 a întrebat:

Spuneti-mi si mie mesaje amuzante va rog foarte frumos pentru ca vreau sa trimit prietenilor!

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

1.Nu stiu ce se intampla cu telefonul tau.De fiecare data cand te sun imi spune o voce,, Apelatul dvs este o maimulta va rugam incercati la Zoo,,
2.Trimite mesajul acesta unui om retardat asa cum am facut si eu laughing (asta`i prea dura)
3. S-a descoperit un cadavru neidentificat; mic si fara aur, chel si cu puta mica. Mi s-a facut frica. spune`mi ca traiesti.

Sper sa iti placa. Daca sunt prieteni adevarati nu se vor suparawinking

| ßέßέ a răspuns:

Din cauza unor defectiuni survenite in reteaua Orange/Cosmote/ Vodafone (alegi tu reteaua din care sunt prietenii tai ), telefonul dvs va incepe sa vibreze timp de 2 ore. Profitati de ocazie si bagati-l direct in c*r!batting eyelashes

| princess_4534 a răspuns:

BuNA SEARA VREM SA VA anuntam ca ati castigat o excursie in doi la muntehappyveti descoperi aici ca munti sunt formati din 80% curveti si restul de 20% din puletihappy puteti vedea ca animale pulantozaurusul; coaietu puteti vizita pestera:saolingi mai puteti vizita si muzeul din varful curvetilorhappy echipa noastra de excursi vaureaza un sejur de vishappylaughing

povesteaacesta este despe o fata si un baiat de fapt despre doibaiati sau despre doua fete in fine 2 indragostiti nu conteaza acumce erau dar semaanau perfect si cand zi c perfect e perfect da ft perfecthappyasa si ei s`au gandit sa vb si ei prin mesaje si lulu ii trimise lu celalt lulu un mesaj"ai lav iu iubirea mea nu stiu bine eu engleza nici romana nu o stiu dar sa cant stiu ft bine"trimite mesjau celalt lulu raspunde "vai baby ce frumos mai sci uh nici eu nu stiu engleza dar nici romana u prea dar stiu sa rad ca prosthu"happysi intr-o zi de vara cei doi s`or intalnit in jurul lor zbura doar ciori sau porumbei? erau cam negri da saraci credeauca`s pelicanilaughing si LuLu tinea in mana o floare ofilita sicand mergeau incet si fata sibaiatu ca sun aparca mai bine fata si baiatutongue nu au vazut gandacul ce pe jos alerga ei mai prostuti de fire credeau ca zboara`n vant Dar gandacelul mikii gadila sub craci si cad numai ei doi Dar cad cu mutra`n gard

Întrebări recente