| xPinkSunShine a întrebat:

Spuneti si voi niste perle de profesori/elevi. Si niste intamplari amuzante de la scoala, de acasa, de la tara.
{Dau Funditssa pentru. cele mai multe si mai fainee}

3 răspunsuri:
| byencutza95 a răspuns:

Pai eu sunt in clasa a 9-a acum, dar am pe un caiet toate povestile, perlele de elevi si profesori care s-au spus cand eram in clasele 5-8. daca vrei cateva add: bianca_dobry_95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala in ora de religie, un coleg vroia sa spuna ca un alt coleg ii fiul unui parinte dar el a spus ca Andrei(asa il cheama) ii pui de popa!laughing

| r0by2oo9 a răspuns:

La un test in clasa 5 era o intrebare "cine a fost deceneu si ce rol a avut?", un coleg a raspuns"a fost deceneu si a avut rol"laughing
sau profa de romana cand facem gradele de comp ale adj" urata-uratelor cu sensul de cea mai frumoasa"laughing
stiam multe da le-am uitattongue

Întrebări recente