| Ciufuliciii a întrebat:

Stiati ca...:
-Justin Bieber e de fapt Gaystin Biberon;
-Selena Gomez suge... o ceapa;
-JB se arde-n popo`u cu toti de la Jonas Brothers;
-JB e chel si poarta un mop;
-Hannah Montana e de fapt Hanna` Banana;
-JB e gay[asta sigur stiati];
-Pe JB nu-l suporta nici macar animalele;
-JB si Selena Gomez sunt cel mai urat cuplu "in the world";
-CEL MAI IMPORTANT! TOTI FANII JB TREBUIE SA PLECE DE LA T/A SAU DE PE TPU PENTRU TOTDEAUNA!
?
Cine e de acord?thinking

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Cum? JB e gay?
Eu credeam ca e o lesbiana...

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Stiai ca intrebarea asta e la fel de stupida ca stupidul despre care vorbesti?

| LoL a răspuns:

Uite stiu ca il urati la fel de mult pe JB ca si mine dar o intrebare ce aveti cu Selena? stiu ca e cu JB si eu o urasc partial pentru asta dar totusi sa spuneti ca e parasuta? e ffff rum si canta foarte frumos ...stiu ca o sa mi dati stupid probabil

aaaa si inainte de a termina vreau sa va spun la cei care pun intrebari cu JB sunt mai obsedati de JB decat LadyJ(eg) JustinBieber...si alti idioti

| Criiiiiiiis a răspuns:

De acord.
Si mai stiai ca Justin Bieber e un fătălău unul mare si gras!
Si cu botul de fr@ier!
Selena Gumiiz e o parasutist@ cu crengii!

| Criiiiiiiis a răspuns:

Multumesc de voturi.
Macar eu sunt sincera!

| LastChance a răspuns:

Nu faci altceva decât să îi întărâţi.

| Gumã a răspuns:

chatterbox tu de unde ai aparut...infine trecem la subect

Da staim toate astea, doar ca JB n`am stit ca e gay.Canta frumos si e dragut

Da cand zici jb la cine te referi?
*isi aduce aminte de Justin bieber*aaa pai eu ma gandeam la James Blunt
Dar daca vom posta incontinuu intrebari desrpem Justin Bieber sau despre fanele lui obsedate de pe TPU (mai mult T/A ) ele mai mult ca sigur nu o sa plece, deci...Intelegi ce reiese din asta

| bombănucleară a răspuns:

Am citit deja ziarul, deci stiam toate astea.Totusi,multumesc frumos!

| Työlki a răspuns:

Baa JB ii da boss al experimentelor esuate! Cum ai putut sa uiti?

| Pumpkin a răspuns:

Altă obsedată.Nu-te ai săturat de subiectul JB?

| ButelieCuPetrol a răspuns:

*se opreste din ce facea*(asta dupa ce, se duce sa se spele pe maini)
Asa e...sunt total de acord

| Rayyy a răspuns:

Sincer, nu înţeleg de ce simţiti nevoia să vă împărţiţi în tabere pro şi contra şi să aruncaţi cu tot felul de injurii şi replici unul la adresa celuilalt. Dacă nu vă place un anumit lucru, ignoraţi-l, nu-l criticaţi până la refuz. Nu ştiu dacă aţi auzit vreodată de tratarea lucrurilor cu puţină raţiune, însă tot ce reuşiţi să faceţi este să arătaţi că sunteţi complet lipsiţi de maturitate şi discernământ!

| BoGhDaN a răspuns:

Sant c tine panan panzele albe

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Nu te lega de Selena.nu eşti tu in măsură să te legi de ea, şi is cel mai reuşit cuplu din lume citeşte şi tu prin pressă... leagăte de JB cât vrei dar de Selena nu, nu ai tu vocea şi faima ei să faci asta...
Peace...

| JustBeHappy a răspuns:

Nu iti permit sa vb asa despre Justin!
Desteapto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai gata cu intrebarile de genul asta, sunt asa vechi fazele astea incat incep sa se degradeze...pe bune, vorbesc serios.

| OtakuForever a răspuns:

De acor si dupa toate siteurile

| Nothiiing a răspuns:

Omule :/. Acum sincer cum poti sa vorbesti asa despre astia doi pe bune.oh go on. In timp ce tu stai pe TPU sa ii jignesti ei au concerte, filmari, sedinte foto.oh go on.Ei sunt mai realizati decat tine.:/Cand o sa te vad in postura lor o sa iti dau dreptate.Dar pana atunci continua sa sugi:*.

| Ciufuliciii explică (pentru Nothiiing):

Daca ai sti situatia mea ai suge-o fara a uda-o.La mui.:*

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns (pentru Nothiiing):

Exacta ca sunt mai realizati.Au multe fane idioate care fac pe inocentele si care se uita la porcaria aia de disney channel exact ca tine.Se mai mira lumea de ce tara asta se duce de rapa cu coopii ca astia! Daca tot asculti muzica asculta ceva normakl ca de exemplu queen.Desi solistul era gay nimeni nu sa legat vreodata de ei, de ce crezi? pentru ca ei macar canta muzica normala.