| alexandrutica a întrebat:

Stie cineva daca la karaokhe iti alegi tu mwelodia de acasa inveti si o canti acolosau canti numai din ce au ei acolo? anticipat multumesc

7 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Pune fă mana pe dictionar.
JET

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Tare complicata mai este si limba asta.
Eu zic sa mai faci o vizita pe la scoala, in special la orele de romana

| ReallySomebody a răspuns:

.Pai trebuie sa ai un negativ dar daca nu, la noi la bal cand s-a facut karaoke era un ecran mare si pe el scriau versuriile si tu trebuiai sa canti.

| Cristianne a răspuns:

>karaokhe
>mwelodia
>acolosau

| BOOBZen a răspuns:

Iti alegi de acolo o melodie, si va fi un ecran cu versuri (si desigur vor pune si negativul cantecului)

| infires a răspuns:

Tu chiulesti la orele de romana? Uite cum trebuia sa scrii intrebarea:

"Stie cineva daca la karaoke iti alegi tu melodia,inca de acasa,o inveti,si o canti acolo, sau canti numai din ce au ei acolo? Multumesc anticipat."

Si ca sa fie si un raspuns:

Nu, ei acolo iti vor pune o melodie cu tot cu versuri, si apoi tu doar citesti versurile pe ritmul melodiei.

P.S. : nu mai mai chiuli de la orele de romana.

| Fiction a răspuns:

In ce limba vorbesti?