| samynța a întrebat:

Ştie cineva unde stă Cenuşăreasa? Am o socoteală de încheiat cu ea

Răspuns Câştigător
| αιкσ a răspuns:

Si tot eu iti raspundlaughing Paii...Am vorbit cu Cenuşăreasa prin intermediul Porumbelului Mesagerwinking şi a zis ca este in "Tara Curcubeu" momentan si a zis ca se intoarce maine pe Unicornul Ei Roz :] şi a zis ca daca nu poti astepta pana maine sa iei un Unicorn din "Garajul Fermecat" Se gaseste in "Taramul Zanelor"winking Pentru a ajunge acolo, mai intai mergi in "Tara Unicornilor" şi acolo vei gasi o Zana pe nume:Zorina şi ea te va trimite direct in "Taramul Zanelor" Iar acolo, intreaba de Elful Mino si El te va duce in "Garajul Fermecat" De unde iei un Unicorn care te duce direct la Cenuşăreasa :] Baftawinking *imi dai si mie un bol cu lapte pentru ca te-am ajutat?puppy dog eyes*

| samynța explică (pentru αιкσ):

Vroiam să ştiu unde stă happy nu unde e acum... laughing. Că vreau să îi fur unicubeul. dar sad LASĂ! tot primeşti un bol de lapte, şi nu uita de nori...

| samynța explică (pentru αιкσ):

Il mai vrei? ti-l dau acum

12 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Prima strada la stanga.

| Furculingură a răspuns:

Într-o pădure cu cei 7 pitici.

| єχcєєℓ a răspuns:

Pă Disni șienăl!

| PedoBarbie a răspuns:

În Ţara de Dovleac.

| Fridăm a răspuns:

Prinţu' ştie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cenusa.

| umbrax a răspuns:

La cimitirul belu vezi ca te asteapta

| SootheMySoul a răspuns:

In pantoful pe care-l mai are.

| Unniique a răspuns:

Într-un dovlecel. Odododod :3