| Arthur a întrebat:

Stiti ca dintre cele doua sotii, cu parteneri amnezici, una era nefericita iar cealalta din contra era foarte multimita? De ce?

9 răspunsuri:
| Arthur explică:

E intr-adevar o varianta si asta, dar altul e raspunsul.hee hee

| Arthur explică:

Raspunsul era urmatorul : La cea nefericita sotul fiind amnezic, uita sa faca sex cu anii, iar la cea fericita sotul uita de asemenea ca facuse sex cu 10 min in urma si o lua de la capat.hee hee

daniela
| daniela a răspuns:

Amandoi sotii se duceau la aceeasi sotie

| tarziu a răspuns:

Unul isi aducea aminte ca a facut sex cu nevasta...deci nu mai facea, iar celalalt nu'si mai aducea aminte daca a facut.deci o mai facea iar si iar si iar tongue

| Dianna a răspuns:

Una din ele avea ca partener un amant, pe langa sot. laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una nu facea sex cu mine, hai bitter ca s-au prins ca doar e destepte foc useritzele de pe tup... offf. hai ca iar o zic. da-mi fundita aia magica sa nu mai astept pe la ferestre.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce fel de partener putea fi ala acarui sotie nu putea fi satisfacuta ca eu nu pot scapa nici de sotie nici de amante la naiba.As vrea si eu un pic de odihna daca intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei. fanteziile tale bitter, de fapt uitau sa mai treaca si pe la tinehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat. dar sa iti raspund la intrebare.
1.prima nu era fericita findca partenerul nu o recunostea si nu erau fericita findca nu puteau fi impreuna.
2. A doua era fericita findca putea profita de pe urma amneziei adica, de pe urma banilor si a celorlalte lucruri.