| RoxanelRoscatel a întrebat:

Stiti ca erau niste aplicatii dragute, cand dadeai click pe iconita iti apareau pe desktop tot felul de chestii dragute: cum ar fi o pufosenie ce spunea "I lOVE YOU!"
Are cineva idee despre ce fel de aplicatii era vorba? Macar cum sa caut pe net? Mss big grin

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Am gasit ceva, nu trebuie instalat doar salvat pe desktop, e dragut http://www.panalu.net/......sktop.html

| RoxanelRoscatel explică (pentru Felys):

Nu e chiar ce cautam eu, dar e pe aproape.multumesc, sunt dragute oricum :d

| Felys a răspuns (pentru RoxanelRoscatel):

Stiu,atat am reusit sa gasesc, daca mai gasesc altele o sa ti le trimit

8 răspunsuri:
| Katakimiku a răspuns:

Erau emoticoanele "SweetIM"?
Eu de ele stiu big grin. Bafta. Daca ele erau as vrea si eu o fundita big grin

| RoxanelRoscatel explică (pentru Katakimiku):

Nu sunt SweetIM sad Astea sunt ca niste programele... Dadeai click pe ele si iti aparea cate o chestie draguta pe tot ecranul care si vorbea.Nu are legatura cu messul sad Ms oricum

| Felys a răspuns:

Am avut si eu asa ceva,le primisem,intr-adevar nu are legatura cu messul, imi pare rau ca nu iti pot spune de unde se iau asa ceva, imi placeau si mie foarte mult, o sa incep sa caut, poate reusesc totusi sa gasesc

| Adrianaa15 a răspuns:

Sweetim pe mess, dar mai bine nu ti-l iei, are foarte multi virusi, eu a trebuit sa imi fac windows-ul de 2 ori, pentru ca nu mai mergea, si era si nou leptopul.

| Adrianaa15 a răspuns (pentru Adrianaa15):

Laptopul * scuze big grin

| Katakimiku a răspuns (pentru Adrianaa15):

Eu il am si nu are virusi.L-am luat de pe www.sweetim.com
La mine nu are nicio problema calculatorul;)