| JetBlueJet a întrebat:

Stiti cum se numesc animalele din savana? (P.s.-e un fel de gluma big grin eu am "scornit-o" laughing Eu stiu raspunsul, probabil o sa va dati si voi seama happy

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pingiuni care stau la caldura nu?

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Nu laughing Daca ai sa auzi raspunsul sigur ai sa incepi sa razi big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Okay... Asta ramane de vazut.winking

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Probabil tu ai inteles denumiri de animale big grin Eu ma refer la toate animalele la un loc... Gandeste-te la o prajitura laughing Suna funny laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Tot nu am inteles unde sunt denumirile de animalehee hee

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Oh...Deci big grin Animalele din savana se numesc savarine laughing "Asta ar fi una dintre glume " laughing :*

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

rolling on the floor

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Te-ai prins nu laughing?

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Probabilwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Asta ar fi o gluma de cofetari banuiesc.

Întrebări recente