| Andreeaa56830 a întrebat:

Stiti cumva povesti amuzante? scrieti aici.cea mai buna primeste funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ÐÿÅ a răspuns:

Asta mi s-a intamplat mie :
Trebuia sa ma intalnesc cu pretena, dar nu era nimica stabilit, asa ca am pus mana pe telefon si am sunat'o sa stabilim ce si cum.
Sun... Urmeaza:

Ea: Da?
Eu: Alo? Ce faci "graso"? (asa o alint eu - graso )
Ea: Cine e?
Eu: aaaaa...
Ea: Cine e la telefon?
Mai stau un pic si inchid....Era maicasa! laughing

Alte povesti amuzante :
Mi-am lăsat capul pe spate. Eram îngrijorată.
Nu ştiam ce se va întâmpla, fiind pentru prima oară, nu ştiam cum va fi, dar, ştiam ce vrea şi ce voiam şi eu.

Mă întreba din ochi "... vrei?", eu am răspuns "da"...

Venise momentul; mâna lui se plimba uşor peste pielea mea, spre acel loc.

Îmi spuse: "Voi încerca să fiu mai atent".

Când am văzut ce ţinea în mână mi s-a tăiat răsuflarea.
Speriată, făceam tot ce-mi cerea...

Mă durea, dar mă purtam ca o adevărată femeie.

M-a rugat s-o deschid mai tare.
Deodată am simţit o durere imensă.
Gemeam!
Începea să sângereze.
Am ţipat, dar era prea târziu.

"Am scos-o! Linişteşte-te!" mi-a spus.

Mă cuprinsese un fel de fericire şi mă simţeam uşurată.
Era prima... măsea scoasă! laughing

Evident, continuari ar putea fi multe la acest inceput de fraza. Pentru mine, a fost o poveste penibila. Uite ce urcasem eu in apartament la o gagicutza proaspata, un pic matol (cred ca un pic mai mult) dar tipa dadea semne clare ca are pofta sa ne jucam "de-a animalul cu doua spinari" asa ca mi-am zis ca "tovarasul" meu o sa o scoata la capat cumva. Dupa ceva momente de incalzire (parca se numeste si preludiu) am simtit nevoia sa ma usurez si m-am indreptat (ce verb) impleticindu-ma spre baie. Ma gandeam ca avem o gramada de treaba, parintii ei fiind plecati pentru toata ziua. ce mai, eram in al noualea cer. Ma rog, ca sa scurtez: pe jos in baie erau o pereche de bikini super sexosi; in prostia mea, m-am gandit ca tipa fusese la baie inaintea mea si mi-am zis: "ia uite! s-a pregatit mai bine ca mine, e gata deja!". Intr-o incercare de a fi romantic (la naiba!) am luat piesa de lenjerie si mi-am pus-o pe cap, aranjand-o cum am putut mai bine, dupa care mi-am facut intrarea in camera intr-un stil de zici ca s-ar fi auzit de undeva piesa lu' Joe Coker "You can leave your hat on". Ceea ce a urmat m-a facut sa dispar din apartament (si din viata tipei) super rapid. A fost vorba doar despre o simpla intrebare din partea ei, e adevarat cu tonalitati indescriptibile: "Ce dracu faci cu chilotii lui maicamea pe cap?!?".

Sunt studenta, iar profilul facultatii pe care o urmez a facut ca grupul meu de prieteni sa cuprinda patru fete si doi baieti.
Pe 1Aprilie am chemat fetele pe la mine si, vrand sa radem putin de baieti i-am chemat si pe ei "la un pahar de vin": ne-am simtit bine pe seama lor cu ajutorul unor baloane care produceau sunete ciudate si a altor chestii dragute luate de la un magazin de profil. Baietii au reactionat neasteptat de bine, pastrand buna-dispozitie si un calm de invidiat. Pentru ca mai tarziu unul din ei sa sa intoarca de la toaleta--avand in mana un absorbant extern care puteam sa jur ca fusese martorul unei adevarate bai de sange--exclamand:"Maaaah, care e atat de nesimtita?!? Asta era pe etajera din baie"
Va puteti imagina reactia la faptul oripilant? Se arunca priviri suspicioase si tot asa happy
Razvan(cel care aduse proba) ridica absorbantul deasupra capului si il stoarce, deschizand gura, starnind in mine senzatii pe care sper sa nu le mai am totta viata:imi simt stomacul gata sa cedeze si ma ridic avand intentia de a ajunge la toaleta, evident:prietenele mi-au luat-o inainte. Baietii se uita unul la altul si incep sa rada de mama focului, Razvan scapand ceva printre hohote:"era vin rosu...vin"

| SongokuJR a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Foarte tari Bravolaughing) Am ras cu lacrimi meriti funda

| ÐÿÅ a răspuns (pentru SongokuJR):

Mersi laughing happy