| anonim_4396 a întrebat:

Ştiu că nu vă pasă, dar Turbox şi-a şters contul. Ziceam şi eu, nu săriţi pe mine.

Apropo, uitaţi o chestie pe care n-am mai văzut-o de ceva timp:
http://www.iluzieoptica.com/r-repaus-si-miscare-1-tablou -369.htm

12 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Ala din poza e un porc sau e caine?

| anonim_4396 explică (pentru Digital112):

E hermelină.

| Digital112 a răspuns (pentru anonim_4396):

E dihor

| anonim_4396 explică (pentru Digital112):

Nup, e unul din animalele astea: http://www.descopera.ro/......-ca-exista

| Digital112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Mutra câinelui sau ce acadele o fi ăla mă termină de fiecare dată.

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Asa si trebuie.
Băi... tu ce-ai mai facut? ca nu prea te-am mai vazut thinking

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Tema la mate.
S-o ia naiba. -.-

| suităr a răspuns:

Să știi că mă așteptam la aia.

| umbrax a răspuns:

Sincer nu ma astepam sa apara mutra aia dar nici nu m-am speriat cand a aparut

| HaLoGeNNN a răspuns:

Da, nu ne pasa, iar tabloul e fain

| InvertedDeformity a răspuns:

Nu inteleg care-i treaba cu poza aia in care apare din senin Crucified, dar vad ca la multi,, le-a cam stat inima,,. Uita-te si tu la comentarii! laughing