| Killeramaster a întrebat:

Stiu ce ai facut aseara! Si te spunbatting eyelashes.

34 răspunsuri:
| anad a răspuns:

N-ai cum sa stii! Aparentele inseala si fara dovezi nu ai nici o sansa!

| zurick a răspuns:

Cui ma spui?

| Killeramaster explică (pentru zurick):

Ursului meu imaginar laughing.Sau poate la mama ta smug

| zurick a răspuns (pentru Killeramaster):

N-ai sa reusesti

| єχcєєℓ a răspuns:

Te rog nu mă spune la categoria Religie că am uitat să mă rog aseară înainte de culcare puppy dog eyes

| Killeramaster explică (pentru єχcєєℓ):

Nu te spun, stai chill :3.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Killeramaster):

Hei mersi
*alo criminale misiune anulată*.

| Ashadow a răspuns:

NU,te rog! Nu ma spune ca am mancat ciocolata dupa ora 20:00!

| PedoBarbie a răspuns:

Ce dacă.

| Killeramaster explică (pentru Speed99):

Ok, man devil.

| suităr a răspuns (pentru Speed99):

laughing ce ai facut asa de grav?

| suităr a răspuns (pentru Speed99):

Nu.te rog, nu! puppy dog eyes Nu spune ca m-am culcat la 22:30.
Mdea,eu ma culc de obcei la 21:45

| Killeramaster explică (pentru suităr):

Ok big grin

| Ayako a răspuns:

Sa te vad.

| Neverwas a răspuns:

Nuuuuuuuu! Te roooooog!
O sa ma inchida intr-o cusca si o sa piarda accidental-intentionat cheia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu stiu ce faceai: Te am vazut tinand in mana un borcan cu sperma.

| Killeramaster explică (pentru anonim_4396):

Not true straight face. Erai beat, tineam borcanu cu castraveti. Ok, suntem chit day dreaming.

| Exilee a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) haha

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Production.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Dar, dar nu a fost cu intentie :p
Te rog sa nu ma spui puppy dog eyes Daca ma spui te spun si eu pe tine ca umbli cu tiganul ala borât.

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Ce am facut? Serios, ce am facut? Inafara de faptul ca m-am culcat mai devreme?

| xesusn a răspuns:

Ia sa aud ce spui si cui spui

| onlyagirl a răspuns:

Ce spui? c-ai mancat sapun? sau cum era? laughing

| Killeramaster explică (pentru onlyagirl):

Ce spui? Ca ti-am mancat sapunul?! Asa era xD.
Stai chill. Daca e pentru asta, imi cumpar altu big grin.Nu ma suparlaughing

| onlyagirl a răspuns (pentru Killeramaster):

laughing :*

| Killeramaster explică (pentru onlyagirl):

:*

| ClaudyaValentyna a răspuns:

Ce-am facutstraight face nu prea multe ma... am plecat la ciordeles am beut o beutura am fumat o Tzigare si am citit un afis pe care scria nu fumati aici si dupa aia a venit gardianu si imi amintesc ca ma aruncat undeva pe o masina logan alb MAI alt ceva nu stiu care m-a dus la parnae si am iesit si am stat acasa si am dormit pe la 4 dimineata

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru ClaudyaValentyna):

Te chinuie rau gramatica...

Întrebări recente