| ToxiKat a întrebat:

Sunt 3 camere. Trebuie sa alegi una singura in care vrei sa intri. Pe care o alegi?
Camera 1: plina cu criminali inarmati pana in gat;
Camera 2: plina cu lei nemancati de 2 ani;
Camera 3: plina cu gaz toxic;

Răspuns Câştigător
| zizu07 a răspuns:

Aleg camera 2 pentru ca nu exista lei nemancati de 2 ani.adica morti.laughing

28 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Camera 2

| Silvia a răspuns:

Camera cu criminali ptc nu ii pot face nimic unei fetite draguta si inocenta asa ca minebatting eyelashes...mai putin sa ma violezerolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Enigmo...asa parere frumoasa ai tu despre mine? ca i`as provoca?batting eyelashes
Ne, ne :-Xhee hee big grin

| Silvia a răspuns:

Am gresit prima emotierolling on the floor
Asta era shame on you
big grin

| Silvia a răspuns:

Ba nu phbbbbt
Enigmo reatonguelaughing
Stiu...stiu ca vrei tu sa ne certamrolling on the floor

| Gabry a răspuns:

2 pentru ca acei lei sunt mortilaughing

| albastrel a răspuns:

Deci logic ar fi sa aleg camera nr 2 ...pentru ca daca ar sta un leu atat timp nemancat ar fi mort...
dar pentru ca vreau sa o iau ca pe o gluma zic camera nr 1 big grin ca dau de 3 ori din gene si au murit toti criminali big grin

| albastrel a răspuns:

Si daca ramai cu mine in camera... o iei inapoi fugind big grin

| sorin a răspuns:

Camera 2

| kh1ss a răspuns:

Cam 2

| inna a răspuns:

Camera 1 laughing

| idanna a răspuns:

Le aleg pe toate trei... dar bag in fiecare pe cine vreau eu!

| viki a răspuns:

Camera 3, ca imi iau o masca de gaze.laughing

| cristi27 a răspuns:

Pe aia cu gazul toxic, e moartea cea mai usoarahappy

| crisS a răspuns:

First happy

| daddy a răspuns:

Camera 2 pentru ca sunt morti ^_^

| mikella a răspuns:

Aleg camera 1

| cosmin0116 a răspuns:

Eu al alege prima daca as stii bine sa ma bat dar cred ca as intra in camera a treia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleg sa stau afara si sa ma distrez vazindu-va pe voi cum intrati pe rind... va filmez si pun pe youtube sa vada si altii comediabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lei nemincati de 2 sau o mie de ani, este o expresie, care releva ca sint lei lihniti rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alinu stiu-iar eu astept sa moara toti criminalii, si intru si eu dupa tine.mmmmmmm... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alinu stiu-eu o iau inainte, tu o iei pe unde vrei. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h mai dai de trei ori din gene si moare si Enigma rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@silvia-depinde de cat de mult ii provoci. s-ar putea ca la final sa-ti placa si sa mai si vrei. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia stim noi ca n-ai gresit, e chiar mutzunoiu pe care voiai sa-l pui rolling on the floor

| frida0purple a răspuns:

A 2-a camera.

| fzcsm a răspuns:

Aleg camera 3 pentru ca imi iau masca sau camera 2 pentru ca nu exista lei nemancati de 2 ani pentru ca ar fi morti.

| cery a răspuns:

In nici unalaughing