| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Sunt cam mica si nu prea stiu de-astea.Am o curiozitate ce ma macina de ceva timp:Oare mama mai e virgina? Dar mamele voastre mai sunt?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. da tata inca are himenu nerupt. (ma refer la cel anal tongue)

14 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS explică:

Mda...tot cu Kazimir si Sconcs defilam...
@OoJuli3oO si altii care raspund ca tine, wtf?

| JUSTERINIandBROOKS explică:

Douasdoi

| Sconcsiş a răspuns:

Nu cred. Adică nu ştiu sigur dacă m-a adus barza sau s-au **** mami şi tati de am apărut.
PS:
2 nepotei stateau de vorba cu bunicul lor in parcul din fata blocului. Unul din nepoti intreaba:
Bunicule, pe Mirela de la 3 cine a adus-o aici in bloc?
-Barza bunicule, barza a adus-o aici.
Al 2-lea nepot:
-Bunicule, dar pe Cristi de la 5 cine l-a adus aici in bloc?
-Barza bunicule, barza l-a adus aici.
Primul nepot:
Bunicule, si pe Mihai de la 7 tot barza l-a adus?
-Da nepoate, barza a adus toti copiii din bloc.
Al 2-lea nepot:
-Bunicule, dar in blocul nostru chiar nu se **** nimeni?

| Sconcsiş a răspuns:

@ILoveTitanicForever
Probabil. Adică depinde... Dacă la voi în bloc nu se **** nimeni, atunci da.

| anad a răspuns:

Daca e de loc din Virginia, sigur ca este! Mama mea nu, ca este romanca.

| Mitsa a răspuns:

@scons: pe mine ma cheama Mirela si chiar stau la etajul 3!laughing Oare pe mine chiar m-a adus barza? thinking

| uǝʞɔıp a răspuns:

Da, a ta e...ca te-a adoptat

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Draga kmy22, noi chiar nu avem de unde sa stim, nimeni nu stie, e un mister cu care omenirea se confrunta inca de cand ne luptam cu sulite.
Daca vei afla vreodata raspunsul, si vei avea dovezi concrete bineinteles, sa imi spui si mie sa nu mor prost.

| NimeniCelebru a răspuns:

Mor de ras.
Daca tu existi oare cum e mama ta:virgina sau NEvirgina?
Eu cred ca e NEvirginathinking
Poate vrei sa ma contrazici, dar eu tot cu parerea asta ramanrolling on the floor
Sper sa mai pui intrebari din astea...sa mai rad si de alta data.
Ai ales bine categoria.

| NimeniCelebru a răspuns:

Mdaaa...laughing
Eu am raspuns cel mai binelaughing
straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... este virgina straight face
Si sa iti zic cum te-au facut pe tine:
te-au CLONAT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu, nu cred. E aproape imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dk te-a facut pe tine nu mai e lol, si dk ne-au facut si pe noi si nu suntem adoptati lol iar. orice femeia care naste nu mai e virginalaughing

Întrebări recente