NOname
| NOname a întrebat:

Sunt cumva la "Comics" sau doar aşa pare?
N-ar fi păcat să se desfiinţeze o categorie, la baza careai a stat majoritatea dintre voi, pe care voi aţi cerut-o, tocmai pentru că acum ignoraţi existenţa ei, vă încăpățânați să postaţi totul aici? Vă e dor cumva de perioada aia, când 1 din 30 era întrebare, iar restul comicuri? De ce să v-o faceţi cu mâna voastră?
Este orice, numai "Trivia/Amuzante" nu!
Trezire, copii, vă rog!

41 răspunsuri:
| Giz?z a răspuns:

Don't you people have a life? Me!

| Giz?z a răspuns:

Nu m-am referit la tine că altfel nu ziceam "you people" ci specificam. Nu mă refeream nici măcar la întrebarea asta neapărat. Mi se par super amuzante toate polemicile de genul ăsta. TPU e un amărât de site și discuțiile astea îi dau o importanță de te doare capul. Parcă ar fi o comunitate reală. Mai avem puțin și ne înregistrăm să plătim taxe ca instituție. Se face furtună într-un pahar cu apă. Mulți ar trebui să mai iasă pe-afară, să cunoască oameni și să-și trăiască viețile nu să le petreacă în fața unui monitor creând iluziile unei false comunități. „Comunitățile" online sunt ilare rău. Ăsta e un site de ajutor reciproc și atât, i se dă totuși prea mare importanță. Normal că ți-a mers citatul din "Brothers in Arms" pentru că nu intelectul primează adesea. Oamenii sunt mai mult decât Data din Star Trek. tongue Eu unul mai am ani până când voi tânji iar după câmpii și ferme. De fapt... urăsc câmpia.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

@Viezure,benzile desenate te fac cumva sa razi ca de exemplu ale lui Cretaker sau ale lui iustinel1999! In plus,da,stiu ca comicurile se pun la Comics dar asta se numeste Trivia/Amuzante,asadar se pot pune benzi desenate(daca sunt amuzante),bancuri,glume si de astea dar se mai pun si intrebari ca repet,Trivia nu inseamna ca se poate pune intrebari? Data viitoare cand mai puneti la T/A sa luati comentariul meu si a celoralti ca un model! @NOname, daca te gandesti ca o sa fi si de data asta userul anului 2011, gresesti. Scuze ca am zis asta.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

@NOname,mersi!

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Vreun raspuns ceva?

| Iisusa a răspuns:

Şi cu postarea asta ai rezolvat problema, toţi puştii se vor potoli şi îţi vor urma sfatul înţelept, sunt sigură.

| LotusRadioactiv a răspuns:

Categoria "Comics" este pentru a-i ademeni pe noii useri "talentati" ca sa-si posteze realizarile lor artistice, iar ca T/A sa ramana intacta.
Planul a esuat.

| 愛日本 a răspuns:

Nu înţeleg cu ce te deranjază e sfârşitul lumii sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@XlidiaX,
Distractiv pe dracu`! Crezi ca doar NOname vede ca totul e dereglat la T/A? Cred ca esti noua sau...stiu eu. Faci parte din multimea enumerata de ea?
@NOname,
Am mai vazut "intrebari" ca a ta. Cei care au citit (daca au citit pana la capat) si se simt acuzati probabil vor spune in mintea lor "ia uite-o si pe asta, imediat ce a capatat chenarul ala se crede grozava si ne face noua observatie, s-o bag pe unde a iesit ca mi se rupe de ce zice ea, cine se crede ea sa se ia de intentia mea de a posta comicuri aici bla bla...trec la urmatoarea intrebare".

Nici eu nu gasesc nicio explicatie. Comics e pentru cei mai slabi, asta stie toata lumea. Iar benzile desenate de acolo, in ciuda faptului ca poarta acest nume, numai amuzante nu sunt. Asa ca, ei crezand ca au realizat ceva foarte haios, posteaza aici.

In rest, nu imi pot explica rationamentul lor...

| XLidiaX a răspuns:

Esti la T/A... Exista si "Comics" separat. Asa ca nu ineleg de ce esti asa intrigata. Noi chiar ne distram aici, deci ii se potriveste numele categoriei.

Întrebări recente