NOname
| NOname a întrebat:

Sunt cumva la "Comics" sau doar aşa pare?
N-ar fi păcat să se desfiinţeze o categorie, la baza careai a stat majoritatea dintre voi, pe care voi aţi cerut-o, tocmai pentru că acum ignoraţi existenţa ei, vă încăpățânați să postaţi totul aici? Vă e dor cumva de perioada aia, când 1 din 30 era întrebare, iar restul comicuri? De ce să v-o faceţi cu mâna voastră?
Este orice, numai "Trivia/Amuzante" nu!
Trezire, copii, vă rog!

41 răspunsuri:
NOname
| NOname explică:

Leo, 'neaţa! Ce te-ai luminat la faţă, hehe! Până acum îmi apăreai ca anonimă, ca şi restul de 'şpe mii de TPU-işti. Credeam că gata, a venit apocalipsa peste noi şi până mâine vom fi la 2 merti sub pământ, da' na, alarmă falsă. S-a rezolvat. Trăim, frate! Hai să te pup pentru asta!
Vii la o cafea?

| Fragile a răspuns:

La ce folos? Sunt mii de întrebări ca ale tale! Şi,au rezolvat ceva? Toţo retardaţii care fac comicuri stupide nici măcar nu se obosesc să citească întrebarea,sau o citesc şi o raportează,că i-am jignit,sau nu le pasă.Ai vrut să ne ajuţi? Cu ce să ne ajuţi? Crezi că dacă pui o "întrebare" vei schimba destinul TPU?! Nu sunt pesimistă,dar e clar, TPU se duce de râpă. Toţi încercăm să salvăm, dar fără sens.Adminii au dureri în şapcă de noi.Plus probleme tehnice pentru care trebuie să dai Refresh de n ori.Ca şi cum ei chiar s-a chinui să rezolve ceva.Ei postează articole stupide în loc să se ocupe de site.Toţi amuzanţii au plecat, au renunţat.Dar noi nu.Dar poate o să renunţăm şi noi...pentru că nu ştiu ce se mai poate face...

NOname
| NOname explică:

AlteţaSaCăţeluşa, problemele care pot fi rezolvate numai de admini (o parte dintre ele s-a şi rezolvat astăzi) sunt una, iar postarea întrebărilor la categorii potrivite e cu totul alta, şi depinde numai de noi, utilizatorii acestui site, dacă se va rezolva ceva sau nu. Iar cu răspunsul tău de aici nu faci altceva decât să-i demoralizezi şi pe cei puţini, cărora încă le mai pasă. Nu mai bine ţineai pentru tine toate aceste negativisme?
Tu mă întrebi cu ce v-am ajutat? Iar eu te întreb: "Tu cu ce ai ajutat (acum)?".
Încerci să închizi gura cuiva, de care spui, că site-ul duce lipsa, pentru că nimănui nu-i mai pasă, nu? Na, surpriza - îmi pasă! Iar tu ce faci? Îmi dai în cap. Eee, nu mă supăr, toţi avem zile proaste. Te înţeleg, se mai întâmplă.
Iar de ajutat, fii sigură că am ajutat! Ca dovadă şi ultimile tale răspunsuri, pentru care mă faci să fiu mândră de tine şi să-ţi mulţumesc:
1. http://www.tpu.ro/......com-d6jva/
2. http://www.tpu.ro/......uri-si-sa/
Numai n-ar strica să dai câte-un clic şi pe "Raportează". Pentru că le-am raportat deja acum câteva ore, dar văd că al doilea, care să le raporteze, încă nu s-a găsit, şi atunci stau ele bine-mersi la Trivia/Amuzante şi îi ispitesc şi pe ceilalţi "comicari" să posteze aiurea.
Acolo trebuie să "dai în cap", nu aici. Te-ai prins, nu?;)
Ok, te salut acum. Numai bine şi spor la raportări!

| Fragile a răspuns:

NOname,eu nu am spus neapărat că vreau să ajut sau că nu.Eu doar spun realitatea.Şi mie îmi pasă,îmi pasă foarte mult,încerc să fac şi eu ce pot,doar că uite,nu sunt negativistă,sunt realistă. Pentru că ăsta e adevărul! Îmi cer scuze dacă am fost dură,doar că sunt foarte nervoasă, când mă gândesc la ce a ajuns TPU. Apropo de răspunsuri, am şi raportat întrebările.Nu ţi-am dat în cap, doar încerc să văd realitatea.

NOname
| NOname explică:

Scuzele sunt acceptate, AlteţaSaCăţeluşa.
Iar realitatea e, că dacă cei cărora le pasă doar vor sta, fără să facă ceva, normal că nu se va schimba nimic (în bine), în schimb dacă vor acţiona, vor continua să lupte, lucrurile se vor ameliora. Eu chiar cred asta.
Noapte bună, dragă! Numai bine!

| Fragile a răspuns:

NOname,poate ai dreptate, apreciez optimismul tău. Poate dacă luptăm, vom reuşi...Deşi nu mă aştept la prea multe.Şi celor care le pasă şi stau degeaba. înseamnă că nu le pasă.
Numai bine şi ţie!

| 愛日本 a răspuns:

Nu înţeleg cu ce te deranjază e sfârşitul lumii sau ce?

| TuningPhotoshopX a răspuns:

@Viezure,benzile desenate te fac cumva sa razi ca de exemplu ale lui Cretaker sau ale lui iustinel1999! In plus,da,stiu ca comicurile se pun la Comics dar asta se numeste Trivia/Amuzante,asadar se pot pune benzi desenate(daca sunt amuzante),bancuri,glume si de astea dar se mai pun si intrebari ca repet,Trivia nu inseamna ca se poate pune intrebari? Data viitoare cand mai puneti la T/A sa luati comentariul meu si a celoralti ca un model! @NOname, daca te gandesti ca o sa fi si de data asta userul anului 2011, gresesti. Scuze ca am zis asta.

NOname
| NOname explică:

DumiтяA¥, nu e normal să mă deranjeze, când o categorie se duce pe apa sâmbetei? O categorie care era cândva principala atracţie a site-ului, iar acum cauţi cu orele o întrebare la care să răspunzi.

stefan79, cât de pueril! Tu chiar crezi că am eu griji de acest gen, că pentru asta nu dorm eu noaptea, că m-am gândit eu vreodată că o să fiu aleasă utilizatorul anului sau că îmi doresc acest lucru în viitor? Mă amuzi, Ştefane. În sfârşit mă simt ca la Trivia/Amuzante. Mulţam! Să trăieşti!

| TuningPhotoshopX a răspuns:

@NOname,mersi!

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Vreun raspuns ceva?

Întrebări recente