| CucuBauContSters a întrebat:

Sunt fete si baieti emo la economic 2 Iasi >! Si cati cocalari sunt!?
scuze kategoria!

Răspuns Câştigător
| Goofy a răspuns:

Sunt si emo si cocalari, sunt de toti, de peste tot. Mergi linistita. sper ca te-am ajutat bafta!

7 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Te scuz, T/A *mângâie categoria pe cap* Ştiu că nu e vina ta că postează piţipoance în tine sad

| PinguinuL a răspuns:

Nu sunt!
dar o sa fie... dupa ce citesti tu raspunsul asta.

| Sconcsiş a răspuns:

Nu scuz categoria!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Maine fac prezenta la colarari si pitipoance si iti zic tongue

| lunarwolf a răspuns:

De ce? Vrei să-ți găsești perechea și nu știi pe unde?

*realizează că a făcut o gafă și că CucuBauContSters o să-și taie venele în mai puțin de jumătate de secundă după ce-i vede răspunsul*

Adică...da. Da, sunt. Peste tot găsești specimene dintr-astea. happy

| Asdfasdefta a răspuns:

Aha, ok.straight face

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Bishop a răspuns:

Nu cred ca tine nimeni o evidenta atat de exacta raised eyebrows
Diagnostic? Intrebare tampita.

Întrebări recente