| AtsukoKure a întrebat:

Sunt nebun daca m-am indragostit de o melodie de la Lorde?
P.S: Bai oamenilor trimiteti o ambulanta smurd la Turbox ca se deshidrateaza si moare de la atata plans

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

And we'll never be royals...
hate u too!

| AtsukoKure explică (pentru Musique):

Nu piesa aia, asta: Lorde - Everybody wants to rule the world sau Lorde-Glory and Gore

| Musique a răspuns (pentru AtsukoKure):

Nu ascult Lorde. laughing)

| Lαrisα a răspuns:

Sunt nebuna daca m-am indragostit de o melodie de-a lui Justin Bieber? Ce tot spun?! Cred ca de tot albumul! rolling on the floor
P.S. Nu moare. Eu am plans vreo doua zile in continuu si n-am murit. Daca n-am murit eu nu o sa moara nici el. laughing Pentru orice eventualitate, numarul de urgenta: 112.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Lαrisα):

Si mie imi place Bieber.Adica o melodie in care apare si el laughing

| AtsukoKure explică (pentru єχcєєℓ):

Nici eu nu am nimic cu el si chiar imi place piesa aia Confidence de la el

| Macryna a răspuns (pentru Lαrisα):

buna melodia dar asta imi aduce aminte de un 'bagabond" cu 2 ani mai mare, ha ce bou laughing)))))

| Weedier a răspuns:

Ce Lorde, vericule? ...Salam,Guţă,ăstea-s jmecherie pă felie. Păcat, păcat...

| Macryna a răspuns:

Nu esti ma nebun stai linistit, eu sunt nebuna daca ma urc pe casa si incep sa cant si sa urlu? laughing))))) glumesc si nu moare ala dar de ce plange? tot nu inteleg! dar de deshidratat cred ca se deshidrateaza, dar mai vedemwinking

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sunt nebună dacă mă îndrăgostesc de haine?! :o Lucruri comune, gata, frați pe viață laughing :*