Apache
| Apache a întrebat:

Sunt singurul caruia i s-au inmuiat picioarele?
http://www.crimetime.ro/......xtrem.html

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Eu speram ca blondul ala sa cada.

14 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Mie nu mi s-au înmuiat, în mare parte din cauză că stăteam jos când m-am uitat la el. Pe mine mă calmează locurile înalte lol... Şi prima oară când l-am văzut pe blond că duce mâinile spre şolduri am crezut că vrea să se pişe. IDK why, da' asta a fost prima chestie care mi-a venit în minte thinking

| pwp a răspuns:

OMG!
copii aia sunt de-a dreptul nebuni!

| sceptic a răspuns:

Ei n-au cazut, am cazut eu de pe scaun.

| AndaWest a răspuns:

Hai ma apache ce naiba numai pentru atat, asa slab de inger estilaughingpup sa treacakiss

| unknown3243 a răspuns:

Mie nu mi sau inmuiat picioarele dar sunt nebunii oricum si mie mi-ar fi fost frica.

| yoo23 a răspuns:

Foarte tare laughing

| remusbb a răspuns:

Inconstienti sad daca unu pica de acolo crying
murea pana jos...

| Mary24 a răspuns:

Omg jur ca eu picam de acololaughing sunt nebuni

| theorizer a răspuns:

Am lucrat la 30 de metri, si intr-o zi veni vorba sa ma urc cam pe la 100. inca doi trei metri in plus, mare scofala. si cand ajung si ma uit in jos... straight face vreau la mama!

| ruxi a răspuns:

I don't want to see
ma speriiiii! se punehee hee?

| Contrast a răspuns:

Mai, ce-au ajuns sa faca unii de plictiseala!
Nu mai era aer curat, numai acolo sus?!
Aoleu, mie mi-a trecut si somnul de saptamana viitoare cand i-am vazut!

| StupidANDContagious a răspuns:

Adrenalină,dude.

| RB26DETT a răspuns:

Da,asta e ciudaaat, eu abia rezist la 30 m in aer liber ddapai la haaahaaahaaaaaaaaaaaaa.

| IchigoWolf a răspuns:

Wooow...sa se urce pe Empire Stat Building, privelistea e mai frumoasa laughing. plus poate ii si filmeaza la TV. publicitate in plus, yeee!