| anonim24 a întrebat:

Super tare iluzia otica daca nu ati vazut-o inca

http://www.iluzieoptica.com/r-repaus-si-miscare-1-tablou -369.htm
nu va suparati pe mine...

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

:O:O:O:O:Omamicutzaaa m-ai speriat la culmea:OMai era sa ma dau si cu capu de sifonier dhoamne...straight faceoricum mersi pentru suspanslaughingrolling on the floorbig grin

14 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Pfoai, ce m-am speriat laughing Ce trebuia sa tin boxele deschise? worried Incerc, iar!

| hândel a răspuns:

Ha-ha-ha! N-am cazut in plasa, caci ma asteptam la asta. tongue

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa vezi ce te sperii eu pe tine cand te-oi vedea... LIVE!

| NoName0011 a răspuns:

Ms multwaiting era asa de atenta si zbeara aialaughing)

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Dmn mai, vrei sa ne omori?laughing

| buburuzaucigasa a răspuns:

Tocmai vroiam sa iau o gura de vin si mi-a cazut paharul din mana laughing.

| gossipgirlxoxo a răspuns:

M-am innecat cu suc : ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... du-te sa te duci in lumea ta, ca e 1:24 ...ma faci sa nu mai dorm...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care-i chestia, da cred ca s-a speriat cineva de moaca mea, ca am auzit un urlet dispert laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu stiam ca urmeaza asta laughing Am inchis boxele de la inceput.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o stiu happy, am vazut-o la 8 ani si am fugit pana in hol laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oo da ce m-am speriat!

| marykeira a răspuns:

Doamneeee, m-am speriat de era sa cad de pe scaun

| Tobeornottobe a răspuns:

O stiam tongue