| Anonima0000000000 a întrebat:

Suzana mi-a furat banana.eu te zic lui mama?

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai intors yupiiii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Mnoo, ma asteptam sa sariti voi cu gura pe mine.
Stii,aveam in generala o profa de religie,dar era si de desen. Se apuca sa picteze si la un moment data ii trebuie rosu si nu-i placea pe care il avea.
La care imi spune : " Uite ce rosu urat, exista atatea nuante de rosu si eu folosesc hidosenia asta, dar sa stii, daca altul ma intreba daca imi place, ei bine... "
Exact asa si acum, daca tie iti place, eu nu am nimic impotriva.

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu ❤❤❤ Lana!

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Soarta laughing

| Anonima0000000000 explică (pentru RebecaTheNinjaGirl):

Stiu.trist

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Okay, oricum voiam sa-mi schimb poza (o schimb destul de des, dupa cum ai observat...:3 )

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

Si eu ❤❤❤❤❤

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Am observat.
Si eu o schimb destul de des laughing.

| LoveSleep a răspuns:

Sunt sigur că ți-o dă Suck pe a lui.

| Anonima0000000000 explică (pentru LoveSleep):

Cine stie...kiss*

| Snowal15lea a răspuns:

Ce zici Suzana, cadem la o intelegere si folosim banana impreuna?

| RareşTPUro a răspuns:

Suzana e acuma fata la casa ei cu cativa copii, nu ii mai arde ei sa fure banane laughing

| Doub a răspuns:

Mamei*