| LoL a întrebat:

T/a m-am indragostit! http://www.youtube.com/watch?v=hOvgR_mWGco Stiu ce categorie este dar ma gandeam ca putina muzica buna la ora asta nu strica!:D

p. s. ma scuzati daca nu va place melodia!

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

,,p.s. ma scuzati daca nu va place melodia!,,
Nu ii scuzam pe aia care nu le place melodia...

| Pralină a răspuns:

O stiu de mult.Imi amintesc ca obisnuiam s-o ascult, dar, am uitat de ea cu timpul, in seara asta, daca nu sunt meteoriti, macar muzica buna...

| ɔɐıɔ a răspuns:

Old.
Gold.

| MyObsession a răspuns:

Veche dar foarte frumoasahappy
Prima mea melodie de la Evanescence^^
Si asta e muzica buna, nu ca house`ul cu panarame care`l asculta majoritatea copiilorhappy

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Una dintre melodiile mele preferate... happy

| LolNope a răspuns:

Si eu!

| Loveis4free a răspuns:

Stiu melodia de mult si e foarte tare dar te rog eu mult macar tu ramai cu username-ul fara XloveY ca innebunesc daca raman fara normali pe-aici(in afar de vreo 3-4 useri)

| LoL explică (pentru Loveis4free):

Era doar un fel de-a spune laughing. sincera sa fiu pana acum nu prea ascultam genul acesta de melodii.dar cum am ascultat acest cantec dumnezeiesc ''m-am indragostit''

| Loveis4free a răspuns (pentru LoL):

Ma gandeam dar la cat de anormali sunt oamenii pe-aici trebuia sa ma asigur

| DudăIamPanda a răspuns:

Ador melodia asta.

| itscloudyoutside a răspuns:

N-am ascultat-o de foarte foarte mult timp, si mi-am schimbat stilul intre timp. Dar inca mi se pare frumoasa. happy

Întrebări recente