| anonim_4396 a întrebat:

Taam Taaam continuam cu stirile cele mai recente :

Un baiat in varsta de x ani,

Domiciliat in x, Romania

si-a pierdut memoria, il putem ajuta?

http://www.TPU.ro/sanatate/mi-am-pierdut-memoria-ce-sa-f ac/

Daca da trimiteti un SmS la 10000 (nr. cu tarif normal, valabil in retele [Cosmotele, Vodafon, Oringi])

[by @ZuZu & @MataTha, stirile Canal TPU]

5 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Singurul mod în care îl poți ajuta e să te sinucizi sau să pleci definitiv de la t/a.
Alege.
Pa, pa!

| Foxie2 a răspuns:

Siretule, taci si asculta stirile sa te mai documentezi putin, incultule!
pa, pa!

| LarriBia a răspuns:

Auzi thu, thuu @Şârăţelule, vai si amar de tine si normal ca nu ma voi sinucide ca zici tu şi nici de la t/a nu plec pentru. ca de abia am venit asa ca... disparii thu

| LarriBia a răspuns:

Nu radem, noi va spunem voua stirile ca sa radeti voi oh go on

| Acadeeeaa a răspuns:

Sincer cam naspahappy.
Oamenii au probleme si voi radeti pe seama loroh go on.

Întrebări recente