| al9264 a întrebat:

Te-ai luat vreodata in gura cu un profesor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am avut motive sa o fac.

| Liviu a răspuns:

Ma luat pe mine o profesoara de limbi straine in gura laughing mmm se vedea ca a facut facultate big grin

| zurick a răspuns:

Profa de engleză.
În rest sunt cuminte happy

| suităr a răspuns:

Păi dacă nu o văzut că ăla o scris greșit ce radieră doreai să fac?

| AirănMeidăn a răspuns:

Da, cand proful de mate s-a luat de mine pentru ca scriam cu galben, si cica nu se vedea. Atunci am invatat ca "pixurile se evaporeaza"-citat din Domn Profesor de Mate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de foarte multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, așa cum mi-am dat un cap în gură.

| TheAvenger a răspuns:

Aproape mereu fac asta. thinking

| FrateleAndrei a răspuns:

Nu pentru ca m-ar lua in ochi rai si mi-ar da note mici.In plus eu nu comentez cu nimeni.

| VerdeLila a răspuns:

Ha ha ha! am mintea prea perversa?

| Tofu a răspuns:

De ziua unui coleg... bla bla bomboane si mi-am pus ambalajul pe stilou si totul a inceput
Profa: Da naiba aia jos de pe stilou ca ma enervezi!
Eu: dar ce am facut?
Profa: Bla, bla (schimba subiectul)
Atat.

| Luckan110 a răspuns:

Cu profa de englezalaughingda test grila, intreaba sensul unui cuvant dar nici una din variante nu e corecta...

| Lucy27 a răspuns:

Nu

| SuRA0N27 a răspuns:

Profesor