| andytza a întrebat:

Te poti abtine sa nu razi? :))
http://www.youtube.com/watch?v=KfCfIVggavI

12 răspunsuri:
| knnight a răspuns:

Da foarte tarelaughing, mai ales mosullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cel mai tare e mosu ala cu "gnio gnio gnio" rolling on the floor si gagica de la final care face ca porcu "nsor snor" rolling on the floor rolling on the floor

| Aurelia a răspuns:

Nu mi se pare ceva atat de amuzant precum spunetistraight face

| putzulica a răspuns:

O stiulaughing numai pot mereu rad.rolling on the floor uite si u cum rad aia... laughingrolling on the floor)

| Gabystelistu95 a răspuns:

M-am abtinut sa radhee hee

| Annitu a răspuns:

Ala cu castile in urechi e tarelaughinglaughing

Răspuns utilizator avertizat
| andytza explică:

Impartasesc orice raspuns pentru ca stiu ca gusturile nu se discuta! Nu se poate ca ceea ce-mi place mie sa placa tururor. Mie una, personal, mai degraba imi starneste rasul o chestie de genu` decat ce stiu eu ce cazaturi, glume proaste postate pe ce stiu eu ce site!tongue

| Demise a răspuns:

Super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul care m-a făcut să zâmbesc e ăla cu căștile albe. Râde de nu se mai oprește, începusem să mă mir cum de mai are aer... happy

| oana23madrid a răspuns:

Super tare nu am mai ras de mult mersi

| ioanaaaaaaaaaaa a răspuns:

Super tare laughing)

Întrebări recente