| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te simti vinovat cand stai pana noaptea tarziu in timpul scolii? Imagineaza-ti ca scoala e o minge de fotbal.Ce ai face cu acea minge de fotbal? In caz ca te simti vinovat ca stai pana noaptea tarziu in timpul scolii, de ce te simti vinovat?

4 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Mirel, îți zic pentru ultima data, ai nevoie de ajutor

| Mayhem666 a răspuns:

Nu ma simt vinovat. Mai ales ca sunt inca in vacanta pana prin octombrie.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, de ce m-aș simti vinovata? Iar cu mingea aceea... Probabil as injunghia-o... Ma mai gândesc big grin

| DANNY1004 a răspuns:

Ma simt foarte vinovat daca stau pana noapte tarziu, dar nu stiu de ce.
A doua zi am remuscari si abia mai tarziu scap de ele si reusesc sa adorm.
A doua zi dupa a doua zi o iau de la capat, normal.