| KiraVonHell a întrebat:

Te trezeşti noaptea la ora 1:00, ai nevoie la baie. După ce termini te speli pe mâini, te uiţi în oglindă şi vezi...
Continuaţi voi...

34 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

...Cat de bine arati.cool

| YONTU a răspuns:

Ma uit in oglinda si vad cum pui intrebari prostesti... Ce-ai ba cu povestile astea? Tu crezi ca cei Online de pe TPU au timp sa-ti continue poveste ta de "groaza". Sunt intrtebari mult mai bune si mai inteligente decat a ta!
Multumesc!

| Dash a răspuns:

Nimic. Se pare ca am uitat sa aprind lumina.

| KiraVonHell explică (pentru YONTU):

1.Nu este o poveste de groază este una amuzanta...
2. Dacă nu-ţi place întrebarea nu răspunde...
3.Cu plăcerehappy

| missakihabara a răspuns:

Un cangur la o bere

| Zendaa a răspuns:

O tipă somnoroasă cu părul electrizat în stil "Medusa"din Hercule care se chiorăşte în oglindă să înţeleagă dacă e ea sau cumva Samara Morgan blondă.

| Zipix a răspuns:

O gagica cool.

| umbrax a răspuns:

Si vad un somnoros holbanduse

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Pe Bloody Mary.

| iKeel a răspuns:

Un băiat arătos, dar din păcate mi-e prea somn să mă uit la mine toată noaptea şi mă duc să mă culc.

Sfârşit.

| Autumnfeelings a răspuns:

Văd papanaţi.

| Ovidiu11 a răspuns:

Si il vad pe baiatul cu apa.

| Musique a răspuns:

Că trebuie să mă spăl și pe față.

| BlackVeil a răspuns:

Eu nu ma spal pe maini dupa ce ma pis.

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Te trezeşti noaptea la ora 1:00, ai nevoie la baie. După ce termini te speli pe mâini, te uiţi în oglindă si vezi ca'ti curg mucii din nas.
Cum nu ai hartie igienica sau servetel, te stergi cu tricoul si dupa te duci la culcare.

| alma17angel a răspuns (pentru ƒαηтαѕу):

îhî.

| alma17angel a răspuns (pentru ƒαηтαѕу):

Te trezeşti noaptea la ora 1:00, ai nevoie la baie. După ce termini te speli pe mâini, te uiţi în oglindă şi vezi ca toaleta s-a infundat, te umpli de ****, deschizi usa, fugi la baia aialalta si faci un dus. Ce bine ca baia in care faci dus nu are oglinda!

| ƒαηтαѕу a răspuns (pentru alma17angel):

Aha.

| Filipjack a răspuns:

O fata urata care se uita la tine

Răspuns utilizator avertizat
| MarianWLF a răspuns:

Pe Bloody Mary in spatele meu ma intorc ii dau doua palme si ma duc la cucare.

| DarkBlood32 a răspuns:

O bombă sexy alături de o babă jerpelită.

| alma17angel a răspuns (pentru alma17angel):

**** = C î h. Ca ca

| alma17angel a răspuns (pentru MarianWLF):

Tare curajos. Ăhă. Daa...

Dupa ce te pui in pat o vezi pe bloody mary cu un cuţit, să urcă în pat, tu... [trebuie' să continui tu aici]

| MarianWLF a răspuns (pentru alma17angel):

Ma ridic in picioare gata sa-i iau cutitu din mana dar nu reusesc ma injunghie cu cutitul in burta dar nu patesc nimic deoarece in loc sa-si ia cutitul adevarat a luat unul de jucarie o iau de gat o dau cu capul de televizor si o arunc pe geam.

| alma17angel a răspuns (pentru MarianWLF):

Zboara in masina tatalui tau, porneste alarma, un om se duce sa vada cine a cazut si o vede pe bloody mary[continua]

| MarianWLF a răspuns (pentru alma17angel):

Acum serios gata ajungestraight face

| BiscuiteOreo a răspuns:

O p*** roz din fier cu luminite. Am murit pe loc, iar acum scriu din raiwinking

| KaterinkaBoy a răspuns:

Vad un cangur...

Întrebări recente